Přejít na obsah

IWC ? BIG PILOT's Watch Edition ?Le Petit Prince?


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pekne, vkusne, super cifernik, IWC umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se asi budu rouhat......ale je to moc navoneny a nacancany. Nevim. Prvni BP jsou nepřekonatelný, krásný a respektuji nejaky odkaz. Tyhle modrý jsou asi fajn pro fotbalisty v bílých kosilich s bilejma spicatejma botama a s kabelkou LV pres prsa, ale podle me hodne daleko od klasických BP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak iste, uz to niesu tie pilotkove pilotky, ale je to krasny ulet, tiez sa hlasim k obdivovatelom. dokonca by mohli zakomponovat do rezervy planetku a princa a kludne aj velke sklo zo spodu... ked uz tak uz...  :)

edit: jo, a ten datum nechapem, to je taky problem spravit adekvatne okno/datovy veniec?? odporucam skolenie u Zenithu :/

775210d1343414130-still-looking-purchase

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Zenithu by si ale měli pohlídat, jak jim nuluje chronograf!

 

Nuluje třeba dobře, to z tohoto obrázku není poznat, protože na něm není vynulovaný (viz sčítače). Podle mě by se spíš měli zamyslet nad tím, jak bude uživatel odečítat minutový sčítač mezi 30. a 45. minutou. V tomhle vlákně je to však zcela off-topic, omlouvám se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já půjdu proti proudu. Osobně bych zmenšil font na číslicích, nesedí mi tyhle "giganti" a zmenšil i tu obří korunku. Barva cifru je magická, taky bych jednou nějaká IWC v modré chtěl. Pokud nejaka limitovana edice, tak jejich Laureus edice Ingenieur.

 

post-29179-0-45091000-1415206760_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...