Přejít na obsah

Panerai Luminor GMT 8 days


Návštěvník Ondrej75

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pamy jsou jediný důvod, proč si vždycky postesknu že mám ruku jak párátko a nemůžu nosit tyhle nádherný chlapácký hodinky...,a musím zůstat u těch nudných malinkých Rolexů :) . Skvělá volba, těším se na recenzi a fotografie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

To ještě de,ale stejně by to pro mě asi byly nejdelší dva tejdny v životě :)

Snažím se užívat si to mravenčení na zápěstí a mazlím si pohledem svoje současné hodinky, protože mi je jasné, že je pak budu nějaký čas zanedbávat. Ale jasně, je to dlouhé :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

nojo, ale jak vypadaj :( a hlavně ty fajnový inhausy jsou tuším od 42mm (392) nahoru, ne? a ty 392 jsou tuším jediný 42mm s inhausem??

To víš, chlapský hodinky jsou od 42mm výše ;-) Ale nic si z toho nedělej, mně se zas líbí spousta hodinek 40mm a míň a jsou zas na mně malý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mas velkou ruku? Já jsem s téma 44mm 560kama v pohodě stejne jako s 40mm Rolex... Ale víc je na me proste divny.. A to jsem nosil jen 46 a říkal, ze menší mit nemůžu :-D :-D

 

 

To víš, chlapský hodinky jsou od 42mm výše ;-) Ale nic si z toho nedělej, mně se zas líbí spousta hodinek 40mm a míň a jsou zas na mně malý

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

Jen k těm pilotkám - "příliš velká cena" v tomto konkrétním případě není za Etu, ale platí se zejména Habringova nástavba Doppelchronograph.

BTW, když jsme u té ceny, pořád stojí platí že doppelchronograpgh = doppelpreis vůči normál chronu?

A tu nástavbu dělá IWC, nebo je to komplet ETA? Šlo mi o to, že pocitově by se zdála cena přiměřenější, kdyby šlo o inhouse.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

Gratulace, hodne dobra volba, budes z nich mit sakra velkou radost !!!

Jako ja z kazdejch PAMu co jsem kdy mel....:-)

Díky, to jsou moje první Panerai a poprvé je to nejhezčí. Ale ono je to vlastně pokaždé poprvé :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tu nástavbu dělá IWC, nebo je to komplet ETA? Šlo mi o to, že pocitově by se zdála cena přiměřenější, kdyby šlo o inhouse.

Habring tento způsob rattrapante coby zaměstnanec IWC vyvinul a ačkoliv tam už nepracuje a po vypršení patentu rattrapante dělá i pod svou vlastní značkou, tak předpokládám, že nejen vývoj, ale i výroba nástavby byla a zůstala v IWC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

ty to stridas jak kosile :D

Pravda, třetí mechanické hodiny za poslední rok. Ale na mou obhajobu musím říct, že předtím celý život to byly jen relativně levné quartzky. Teprve, co jsem rok tady na fóru, tak utrácím a buduji svojí flotilu :) Koho za to můžu zažalovat, že mne nakazil touhle nemocí?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

Paráda! Gratuluji.

Díky.

 

Budou už asi příští týden, tak pak budu fotit. Jedu zrovna do Paříže, tak udělám stylové fotky. I když Řím by byl asi stylovější pro Panerai. Ale zase z Pařížské rovnou do Paříže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

Jak mas velkou ruku? Já jsem s téma 44mm 560kama v pohodě stejne jako s 40mm Rolex... Ale víc je na me proste divny.. A to jsem nosil jen 46 a říkal, ze menší mit nemůžu :-D

Já mám zápěstí 18cm a mám vyzkoušené, že nejvíc mi vyhovuje 44mm a tloušťka řemenu 24. Snesu ještě 45mm, což jsou ty piloty na fotce, 46 už mi začíná připadat divné.

 

U menších to záleží hodně na tvaru a velikosti ciferníku, resp. lunety. Mám i 40mm hodinky a jsou ok, protože mají hodně velký ciferník, a tak působí opticky větší. Nebo ty Monaka na fotce, ty jso 39,5 a působí skoro stejně mohutně, jako ty 44ky Panerai, asi tím, že jsou obdelníkové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...