Přejít na obsah

Hodinky okolo 5-6tis.


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

jiz to tu nejakou chvili prochazim, procitam a koukam po inspiraci. Hodinek je hrozna spousta, tak se tezko vybira ty jedine. :)

Zuzil jsem vyber na "par" kandidatu, rad bych vedel i Vas nazor.

 

Nakup ze zahranici mi necini problem a spise jsem koukal na dostupnost v zahranici, nez u nas...

 

Seiko

Seiko SRP513K1

Seiko SRP553K1

 

Orient

Orient SEL03001B

 

Citizen

Citizen BN0100-51E

Citizen CA0021-53E

 

Je to takova smeska, asi se mi vice libi potapky, ale jsou tam i jine... U tech poslednich Citizenu se mi libi ten titan (lehkost) a safirove sklicko (odolnost), ale ani jedno asi neni nutnost.

Docela me lakaji i ty Orienty, ale uz jsou trosku nad limitem.

 

Jinak hodinky budu nosit denne. Delam za stolem s PC, takze zadne velke naroky na vydrz nemam. Obvod ruky mam cca 19cm, takze by mi asi sedeli spise vetsi hodinky.

Koukal jsem i na takove klasiky jako Monstra, Stargate, Sumo, ale az tak me nezaujaly.

Prosim jen ne dalsi typy hodinek, protoze sem je uz snad videl vsechny. :D

Snad sem na nic nezapomnel.

 

Predem dekuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se z Tvého ranku líbí ty druhé pětky... Seiko je trefa do černého skoro vždy v poměru cena/výkon. Orienty už mi připadají moc kosmický. No a Citizen, není špatný ten první kus, zas mechanika od Seiko potěší oproti kvarzu.

 

Na těch pětkách si můžeš nechat vyměnit hardlex za safír, to přece není problém. Já teď zrovna u Valise mám jednu výměnu minurálu za safír. Plochý 1 mm silný (nevím, jak silné sklo mají pětky) nevyjde zase tak draho.

 

Jirka

post-3896-0-15186200-1415429214_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vzhledově bych šel do první varianty od Citizen, jsem příznivec jednoduššího designu. Na druhou stranu ty druhé Seika jsou mechaniky, záleží co víc upřednostníš a jak se chceš o hodinky "starat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Takze to nakonec vyhraly ty druhe Seika (Seiko SRP553K1).

Zatim je mam tyden a jsem s nimi velice spokojen. :) Na ruce sedi. Cas ukazuji. :D Prikladam i foto.

 

Abych to trochu vice rozvedl, tak nazivo vypadaji z meho pohledu jeste lepe, nez na fotkach. Diky tomu, ze to je poradny kus ocele, tak to nejsou zadni strizlici, ale na to jsem si rychle zvykl. Za dobu od serizeni, cca ten tyden udelali -15s. Radsi bych do plusu, ale zkusim jeste vychytat nocni ulozeni.

 

Mechanicke nakonec u me vyhrali z toho duvodu, ze quartz sice ukazuji presneji, ale nastavi se a pak uz na ne nemusim sahat. Takhle je aspon duvod si obcas pootocit korunkou. :D

post-37057-0-46399700-1418383713_thumb.jpg

Upraveno uživatelem bigwolf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...