Přejít na obsah

Breitling bez dokladů.


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

mám docela dilema. Mám možnost koupit hodinky Breitling Chrono Superocean v dobrám stavu, ale bez dokladů a krabičky. Moc se mě nechce jít do takovýhle hodinek bez dokladů i když není problém ověřit pravost v servisu. Jsou ale za cenu 37 tis. a to mě docela láme že bych je koupil. Už dlouho po nich pasu. Co vy na to? Vlastníte hodinky bez papírů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím,

 

mám docela dilema. Mám možnost koupit hodinky Breitling Chrono Superocean v dobrám stavu, ale bez dokladů a krabičky. Moc se mě nechce jít do takovýhle hodinek bez dokladů i když není problém ověřit pravost v servisu. Jsou ale za cenu 37 tis. a to mě docela láme že bych je koupil. Už dlouho po nich pasu. Co vy na to? Vlastníte hodinky bez papírů?

 

 

Breitling CSO mám panensky nové, a 37K je podezřele výhodná cena, určitě bych si ověřil pravost a i to jestli nebyly hlášeny jako odcizené. Pokud by bylo vše ok tak bych možná do nich šel. Cena je vskutku lákavá ale otázkou je jestli je stejně lákavý původ a stav....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti je nekdo fundovany prohledne a rekne, ze jsou OK, tak bych se toho nebal. Mam Omegy s papirama, ale kdyz jsem je kupoval, slo mi spise o jejich stav, nez o doklady.

Pokud se na nich casem objevi nejake drobne vady, tak ty opravy zase nejsou tak drahe. Jak je tou Breitlingu nevim. Nech si je poradne proklepnout, napriklad at na nich jejich majitel necha udelat kompletni servis a budes na to mit jeste zaruku.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100%ně si ověř pravost, a původ !!! Některé fake jsou k nerozeznání, a o kradený bys časem pravděpodobně přišel při servisu čí opravě. "A"kopie Breitlingu jdou do 6000-13000 tis. tak nenaneť, jinak ti přeji šťasný kup.

 

Kdyby sis to rozmyslel, tak mi ho dohoď :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrakodrap: Uz ked sme pri tych fake. Tak davaj velky pozor pretoze niektore fake modely Breitling napr Navitimer vyzeraju tak vierohodne,ze by si tomu neveril. Mal som jedny v rukach za 20 000Sk, a porovnaval s tymi co boli vo vyklade ci uz spracovanie ciferniku, rucky, puzdro, korunka. nebolo na nich nic co by viedlo k tomu,ze by boli fake.

hehe dokonca boli automaty, ked ich dotycna osoba vytiahla z krabice tak nesly ale po par krat pohrkaniach slapali.

 

tak pozor pozor B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Osobně se domnívám, že si toto dilema budeš muset vyřešit sám, protože v podstatě ani nechápu smysl otázky koupit či nekoupit, co vlastně chceš slyšet, ve finále se stejně rozhoduje každý sám za sebe. Dobrou volbu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych chtel takoveto hodinky s papiry, uz jen pro svuj dobry pocit a vetsi jistotu ze to neni zadna leva, pripadne jednodussi dalsi prodej.. Kazdopadne zase pokud zjistis pri navsteve hodinare ze jsou naprosto mechanicky ok, ze se nejedna o nejake zbozi sundane z urizle ruky a budou se ti libit, tak si je kup ;) Ale jak pise Snow, rozhodnout se musis sam :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se domnívám, že si toto dilema budeš muset vyřešit sám, protože v podstatě ani nechápu smysl otázky koupit či nekoupit, co vlastně chceš slyšet, ve finále se stejně rozhoduje každý sám za sebe. Dobrou volbu. ;)

 

Myslím , že přítelovi MRAKODRAP jde spíše o radu s chybějícímy doklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Myslím , že přítelovi MRAKODRAP jde spíše o radu s chybějícímy doklady.

Myslím si, že jsi si zadání otázky řádně nepřečetl, tuším, že prvoplánová otázka zní koupit či nekoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím , že přítelovi MRAKODRAP jde spíše o radu s chybějícímy doklady.

 

A ony se dají ty papíry nějakým způsobem sehnat?Krabice, návod určitě časem někde na ebay, ale osvědčení o chronometru asi těžko, nebo myslíte že přes servis Breitling by se to dalo nějak vystavit u výrobce?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ony se dají ty papíry nějakým způsobem sehnat?Krabice, návod určitě časem někde na ebay, ale osvědčení o chronometru asi těžko, nebo myslíte že přes servis Breitling by se to dalo nějak vystavit u výrobce?

 

 

Výrobce ti při ztrátě COSC certifikátu dodá zdarma nový, pokud stratíš i ten tak celé hodinky jdou znovu do laboratoře. Budeš se ale muset prokázat dokladem o nákupu jinak je to smolíček pacholíček. Jediná rada je zajít s tím do autorizovaného servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mrakodrap:

Nechtěl bych moralizoval, ale jsou jenom dvě varianty.

Buď hodinky patří jedinci velmi mdlého intelektu, který si koupí Breitlingy a kromě hodinek vše ostatní zahodí do popelnice (pravděpodobnost této varianty hodnotím na max. 5%).

Nebo má doma nějaký chudák krabici se všemi doklady, ale nějak mu k tomu chybí ty hodinky (pravděpodobnost této varianty hodnotím na min. 95%).

 

Pokud je pravdou varianta první, pak se majiteli hodinek za svou úvahu omlouvám, ale pokud je pravdou varianta druhá, pak si představ, že máš doma tu krabici a někdo prodává tvoje hodinky. I když je cena lákavá, tak bych takové hodinky z principu nikdy nekoupil. Ani za cenu finanční výhody pro sebe bych nepodpořil, aby se někomu vyplatilo krást!!! :death:

 

Výše napsané je samozřejmě podmíněno předpokladem, že se jedná o originály.

 

P.S. Ještě existuje možnost, že hodinky byly v zástavě. Potom je ovšem blbost věřitele, že mu stačily jenom hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...