Přejít na obsah

Breitling bez dokladů.


mrakodrap

Doporučené příspěvky

No nerad se s tím chlubím...ale co už. Leštil jsem tu lesklou část mezi lunetou a sklem pastou na leštění a jak jsem to šudlal tak jsem odbrousil i část antirexlexu. Nejsem na to zrovna hrdý. Výměna stáka 6.600,- Kč :crybaby:

 

To je pomerne pekna cena u "B", za vlastni blbost, (ktera se stane obcas asi kazdymu), nicmene kdyz jsem si sel k Dusakovi vyzvednout hodinky, tak jsem se ptal na nejake dily na pripadnou opravu "B" a pan mechanik mi rikal, ze u "B" je to se servisem trosku po strance cen nestandartni, a ze rozptyl ceny za urcity nahradni dily je v radu x nasobku. Tedy ze zrovna tak muze dil prijit za treba cca. 5kkc a stejne tak za 30kkc a nic s tim neudelaji. Je to pry model od modelu a "monetalnim rozpolozeni" dodavatele :)

Takze na muj dotaz, kolik by stal cely novy cifernik, tak odpovedel asi tak od 5-30 tisic, coz je docela pekny rozptyl.

A ohledne sklicek original od "B" mi bylo receno, ze rovnez od 10 az po cca. 50kkc !!!

Tedy vzhledem k okolnostem se mi 6600,- za sklo k "B" zda jako pekna cena (vymena skla na kolegovych Fortiskach cca. 4600,- za safir s oboustrannym antireflexem.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je pomerne pekna cena u "B", za vlastni blbost, (ktera se stane obcas asi kazdymu), nicmene kdyz jsem si sel k Dusakovi vyzvednout hodinky, tak jsem se ptal na nejake dily na pripadnou opravu "B" a pan mechanik mi rikal, ze u "B" je to se servisem trosku po strance cen nestandartni, a ze rozptyl ceny za urcity nahradni dily je v radu x nasobku. Tedy ze zrovna tak muze dil prijit za treba cca. 5kkc a stejne tak za 30kkc a nic s tim neudelaji. Je to pry model od modelu a "monetalnim rozpolozeni" dodavatele :)

Takze na muj dotaz, kolik by stal cely novy cifernik, tak odpovedel asi tak od 5-30 tisic, coz je docela pekny rozptyl.

A ohledne sklicek original od "B" mi bylo receno, ze rovnez od 10 az po cca. 50kkc !!!

Tedy vzhledem k okolnostem se mi 6600,- za sklo k "B" zda jako pekna cena (vymena skla na kolegovych Fortiskach cca. 4600,- za safir s oboustrannym antireflexem.)

 

Takovou zkušenost nemám. Když jsem se ptal na cenu tak mě řekli přesně kolik to bude stát (sklo objednávali - doba dodání cca 3 týdny) a pak to přesně tolik stálo.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pomerne pekna cena u "B", za vlastni blbost, (ktera se stane obcas asi kazdymu), nicmene kdyz jsem si sel k Dusakovi vyzvednout hodinky, tak jsem se ptal na nejake dily na pripadnou opravu "B" a pan mechanik mi rikal, ze u "B" je to se servisem trosku po strance cen nestandartni, a ze rozptyl ceny za urcity nahradni dily je v radu x nasobku. Tedy ze zrovna tak muze dil prijit za treba cca. 5kkc a stejne tak za 30kkc a nic s tim neudelaji. Je to pry model od modelu a "monetalnim rozpolozeni" dodavatele :)

Takze na muj dotaz, kolik by stal cely novy cifernik, tak odpovedel asi tak od 5-30 tisic, coz je docela pekny rozptyl.

A ohledne sklicek original od "B" mi bylo receno, ze rovnez od 10 az po cca. 50kkc !!!

Tedy vzhledem k okolnostem se mi 6600,- za sklo k "B" zda jako pekna cena (vymena skla na kolegovych Fortiskach cca. 4600,- za safir s oboustrannym antireflexem.)

Divim se, že nejsou schopný říct přesnou cifru za konkrétní díl ... Je to fakt divný ... Pokud tomu tak skutečně bylo, nesvědčilo by to o přílišný profesionalitě a odbornosti z jejich strany ... :worried_anim: Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divim se, že nejsou schopný říct přesnou cifru za konkrétní díl ... Je to fakt divný ... Pokud tomu tak skutečně bylo, nesvědčilo by to o přílišný profesionalitě a odbornosti z jejich strany ... :worried_anim:

To mi přijde jako nesmysl,aby neměli přesný ceník. A aby sklíčko stálo takové peníze,je asi taky blbost.Hodinky za 100 000a sklíčko za 30 000???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze je vsude stena praxe - cena zavisla na momentalnim kurzu, a zda je ma dodavatel skladem. Nase zastoupeni (mysleno vseobecne CR) jsou pro drzeni zasob prilis mala, a tak jsou odkazani bud na centralni sklady, nebo distributora v okoli (D,AT) a proto ani nexistuje presny cenik nahradnich dilu.

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze je vsude stena praxe - cena zavisla na momentalnim kurzu, a zda je ma dodavatel skladem. Nase zastoupeni (mysleno vseobecne CR) jsou pro drzeni zasob prilis mala, a tak jsou odkazani bud na centralni sklady, nebo distributora v okoli (D,AT) a proto ani nexistuje presny cenik nahradnich dilu.
Kurzovejm rozdílum rozumim, čistě náhodou do týhle oblasti dělam, ale to neznamená, že ti prodejce dá rozmezí pomalu v x stovkách procent, to nemá s kurzovejma rozdílama a dovozem dílů nic společnýho ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...