Přejít na obsah

Textilový strap na Breitling Avenger Blackbird


tkol

Doporučené příspěvky

Čaute chroňáci,

 

nemáte náhodou někdo zkušenosti s "novým" textilovým strapem, který Béčka teď perou snad ke všem modelům? Nějak si na tento military počin z jejich strany nemohu zvyknout a přijít mu na chuť... :wallbash:

 

Ptám se protože bych rád v nejbližší době poslal své mladickonerozvážné U-BOAT Flightdeck Ceramic Bezel 50 do světa a místo nich pořídil výše zmíněné Blackbirdy, jen mám trochu strach z toho textilu.

 

Případně nevíte zdali by se na ně dala dát guma a na ni černá překlápěčka? Po netu jsem bádal a pátral a černé překlápěčky jsem v prodejích nenašel (pokud tam jsou tak se tímto pasuji do stavu absolutní internetové negramotnosti :shutup: ), přestože ji některé modely Béček mají.

 

Děkuji za zkušenosti a rady.

 

T.

 

 

PS: doufám že prominete mou loupež fotky Blackbirdů z netu...  :whistling:

post-36813-0-26132700-1415713344_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslim, ze je to neco na zpusob canvasu. Mam jeden rucne sity na Panerai a sedi skvele (taky je podsitej kuzi). Mimochodem, ten cernej na Beckach se mi hodne libi, shanim ho na svoje Avengery :-)

Jinak na gume budou urcite taky fantasticky (na PRO II. nebo PRO III.), ale myslim, ze cerna preklapecka neni.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantik: je dost možné, že okolo nového roku bude jedna k mání odemě, ale ta ti šířkou asi nebude pasovat na avengery... :-) jinak překlápěčky byly k starším blackbirdům a blacksteelům myslím a těměř všem béčkám co byly na gume s černým casem, bohužel to většinou byly limitky takže se obávám že to bude k nesehnání, nebo za strašnou raketu. Myslím si taky že na gumě budou asi vypadat úplně nejlépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...zajímavé čtení,ale i proto že nejsem majitelem "Béček",předpokládám a myslím i jsem přesvědčen,že takový to pásek na tyto hodinky nepatří... :frusty:

volil bych jinou vhodnější variantu

když se podívám na foto , tak si troufnu napsat "..degradace.."  - ale o tom je reklama , aby zanechala stopu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...