Přejít na obsah

Fotka

Prim Elegant Černý ciferník s Incablocem

Prim elegant diplomat černý ciferník

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 vašek12

vašek12

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 229 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 12.listopad.2014 - 10:13

Zdravím všechny,

chtěl bych vám nabídnout Prim Elegant s méně častým černým ciferníkem. Prodávám je, jelikož již jedny mám a tyhle se ke mě dostaly přes větší sbírku Primek. Takže je nevyužiju a někomu by mohly udělat radost. 

Jedná se o kalibr 66.1, strojek je v dobrém stavu zatím mi tady hodinky běží už 24 hodin a nezastavily se. Pouzdro je v moc pěkném stavu zlaceno 20 mikrony (Prim Playque G20) zlaceno ještě za doby kdy na to byly prachy :D , pouze u korunky lehce setřelé (viz foto). Průměr cca 36 mm, takže na ruce už nevypadají jako mouchy :D Nechal jsem jim dát nové sklíčko, takže to je 100%. Na ciferníku je malá rýha u indexu 10 (snad se to vyfotilo dobře). Na fotkách je na vteřinovce černý flek, ale už jsem ho vyčistil, tak v případě zájmu mohu zaslat foto. Číslo na dýnku je 8398274.

Chtěl bych za ně 1100 Kč včetně pošťáka, ale určitě jsem otevřený návrhům ;)

V případě zájmu prosím kontaktovat přes SZ, email reischl.vasek@seznam.cz nebo tel 775931812

Děkuji za prostor

Přiložený soubor (y)

#2 vašek12

vašek12

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 19.listopad.2014 - 16:17

Up a úprava ceny na 850 Kč včetně pošty. V tomto stavu si myslím, ze je to velmi slušná cena. Někomu můžou udělat radost pod stromečkem.

Děkuji

#3 vašek12

vašek12

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2014 - 15:07

Něco proběhlo, ale hodinky jsou stále k mání. Up a nová cena 775 Kč. Díky

#4 vašek12

vašek12

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 1.prosinec.2014 - 20:09

Čekám na platbu, poté zamknu.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Prim, elegant, diplomat, černý, ciferník