Přejít na obsah

DA38


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě přijdou super, na rozdíl od žluté, která mě naprosto iritovala, se mi modrá moc líbí.

Ale musel jsem se zasmát, když jsem s velkým očekáváním rozklikl vlákno, jakože novinka.....a ona je nová jen barva vteřinovky :)

Tak ja to mam presne naopak,za me zluta urcite lepsi,jak tahle kriklave modra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyk je to dobrá německá sranda prezentovat to jako novej model, škoda, že nevymysleli něco výraznějšího, třeba duhovou. Ono těžko říct z obrázku, myslim si, že naživo to nebude blbý.. Chtěl bych vidět aspoň vizualizaci DA3XX, jak by to vypadalo s tou vnitřní lunetou a modrejma prvkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, Vy zas jedete pecky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro kristovi rany :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toš já teda nevím, školy nemám, ale mě ta modrá vteřinovka v ničem neuráží a jsem rád, že přidali další barvu. Každé ráno tu najdu jinou variaci na úplně stejné JeanRichard a nikdo se nad tím moc nepozastavuje, ale když Konrád po x letech přidá jednu barvu ručky, tak je to z toho katastrofa roku :frusty: Chápu, že jde o zhrzená očekávání, ale jak to měl proboha pojmenovat, DA34/36 Blau aby nevytvořil iluzi nového modelu? :)  

 

Budu pevně doufat, že neudělají v modré i model 363, to bych se asi neudržel a šel do nich, protože modrá je dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...