Přejít na obsah

DA38


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

Ja udelal fota bez fugy a s fugou, az jsem si zapatlal sklicko:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak:)

post-30673-0-95712900-1432823857_thumb.jpg

post-30673-0-45311000-1432823873_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, takhle to vypadá méně dramaticky. Dobrý.

Kluci proc mi neverite? A jinak mam fugy v ,vsak vite:)), Vy mi davate do tela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked povedali v Chronoshope ze to s tym tahom ma byt tak ako to mas, dalej by som to neriesil... pri normalnej pozorovacej vzdialenosti to nemoze vyzerat nijak rusivo.

Jo, a AR v dokonalej cistote nejde udrzat, na to si casom zvyknes a prestanes to vnimat. Svoju vizualnu ulohu ale plni vzdy a to je dolezite. Aspon ja to tak vnimam...

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked povedali v Chronoshope ze to s tym tahom ma byt tak ako to mas, dalej by som to neriesil... pri normalnej pozorovacej vzdialenosti to nemoze vyzerat nijak rusivo.

Jo, a AR v dokonalej cistote nejde udrzat, na to si casom zvyknes a prestanes to vnimat. Svoju vizualnu ulohu plni ale plni vzdy a to je dolezite. Aspon ja to tak

vnimam...

To uz jsem take zjistil, ze to ar v kombinaci s tmavym cifrem, je na to nachylne.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně teda ta fuga mezi pouzdrem a koncovým dílkem tahu překvapila. Čekal jsem, že to bude doléhat přesně. Mrkněte se na fotku stejných hodinek, kterou jsem dal do Hasňova vlákna.

Podobně jsem to měl na Seiko Sumo a už i na nich mne to štvalo. Co si pamatuju, tak i na Fortisech to doléhalo přesně. Nejpřesnější zpracování jsem měl na Expech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postupujici ar.

post-30673-0-81492500-1432828596_thumb.jpg

post-30673-0-77813600-1432828613_thumb.jpg

post-30673-0-82228500-1432828627_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulace.... ale ku tej fuge - trosku to znepokojuje aj mna, netvrdim ze mi to vadi a tiez netvrdim ze to nemalo kopec aj drahsich hodiniek co som mal.

 

V prvom rade treba skusit pozret stezejku. Je vhodna hrubka? Neda sa pouzit hrubsia? Ak nie, tak skusit ju ohnut, nech ten end link pritlaci k telu hodiniek. Ale to chce uz trosku urciteho skillu a skusenosti konkretne s tymto, pokial si nepasoval tazko nasaditelny tah na nejake hodinky aspon 10x, nemusis vediet co presne urobit a aku silu (dost velku) pouzit aby to zapadlo.

A ked nic nepomoze, tak nech chronoshop tvrdi co chce, treba napisat do Damaska, ze pri cene tahu 600 EUR nie si spokojny s volou na endlinku a rovno im oznamit, ze im posielas hodinky naspat na "dostelovanie", aj ked by im zrejme neostavalo nic ine, ako urobit ine/nove endlinky. A mozno by ta poslali do pr.d.e.le ze je to este v norme. A asi vlastne aj je, skutocne to ma XY aj drahsich hodiniek. Kazdopadne mozes vzhladom na to trvat na vrateni penazi, ked ti to vadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak gratuluju!

 

na tahu jsou zajímavý... i když za ty prachy podle mě nestojí:-)

 

S modrou vteřinovkou na mě působí klidnějším a vyrovnanějším dojmem. A jak se psalo ve vedlejším vlákně, že jenom ke žlutozelený jdou různý řemeny, tak to není ani v nejmenším pravda... Jenom předsudek.

 

Jinka k tomu Made in... Koukám na to a nevim jestli je to hezčí s nebo bez. No každopádně, jestli se teď budou vyrábět už jen s, tak ty bez budou mít větší sběratelskou hodnotu :-DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna tah za tie prachy stoji, ked berem do uvahy ze bude aj za 20 rokov vyzerat stale OK, na rozdiel od akehokolvek ineho tahu.

 

Moje DA38 nemaju AR vonkajsi. Od vcera mam DA44 ktory ma vonkajsi AR. Oboje ma rovnako pre aj proti. Uplne fifty fifty. Blbe je, ze jedny zrejme pojdu prec lebo to neunosim, som nestastny ze si budem musiet vybrat...kua...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes udelal velkou radost.

 

prijmi moje vrucne gratulacie :-) vyzeraju neskutocne dobre

na vonkajsi antireflex sa zvyka rychlo ale rychlo sa aj poskriabe, da sa s tym zit. 

takze mas prve da36 na tahu v blizkom okoli, made in germany napis  je pekny bonus   :newyear:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vsem moc dekuji, jinak jsem velice spokojeny a ta fuga mi vubec neva, nejak to neresim. :)

Jinak o kuzi a natu neuvazuji, nic pro mne, nesedi mi to. Osobne si myslim, ze ta zluta varianta je imho o neco lepsi ohledne sirsi skaly remenu, nato apod.

 

A na Made in Germany, jsem hrdy:), sedi mi k temto toolum.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna tah za tie prachy stoji, ked berem do uvahy ze bude aj za 20 rokov vyzerat stale OK, na rozdiel od akehokolvek ineho tahu.

 

Moje DA38 nemaju AR vonkajsi. Od vcera mam DA44 ktory ma vonkajsi AR. Oboje ma rovnako pre aj proti. Uplne fifty fifty. Blbe je, ze jedny zrejme pojdu prec lebo to neunosim, som nestastny ze si budem musiet vybrat...kua...

Ja ten vnejsi antireflex nechtel, ale asi jsem spatne zadal objednavku, tak se s nim naucim zit. Osobne muj nazor je ten, ze ten tah za to kurna stoji, je fakt super. Chvili mam pocit, ze je snad z titanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k zltej sekundovke idu remene ale k tejto modrej ta chladna ocelova sed inhouse tahu sadne dokonale. teda takmer, tie fugy by tam podla mna byt nemali, tiez si myslim ze prihnutie baretov by to vylepsilo. made in germany sa mi tam paci, pamatam si ze mi chvilu chybalo ze na mojich nic take nepisu :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inspirace tahu je zcela jasna:).

post-30673-0-78946700-1432840707_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...