Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ale made-in-czech tam přece nechybí. Je pod datumovkou viz. render na předchozí stránce. Stále tu nakukuji jak mlsný kocour a líbí se mi čím dál tím víc. Akorát bych použil v názvu jen letopočet, nebo místo eng. Liberty, francouzský název nejkrásnějšího (a nejzbytečnějšího) slova svoboda  la Liberté...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Toto téma jsem objevil spíše náhodou. A musím říci, že to je úžasné počtení i pokoukání  :eek: . Já se tady zatím spíše pomalu rozhlížím, ale moc Vám všem fandím na úspěšném dotažení do konce. Jsem hodně zvědavý jak to dopadne a tak zatím držím  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

ahoj všem, tak jste mě donutili se registrovat :-) Hodinky vypadají fakt luxusně a měla bych zájem. Kolik jich ještě zbývá? 

Jsem laik a ženská, tak buďte hodní :-) a mé názory berte s rezervou. :-)

Korunka na 4 je výborný nápad, mám ráda, když jsou hodinky něčím "jiné" a mají nápad. Název Liberty 1989 je také OK, jen v té nerez úpravě mi připadají nevýrazné, tudíž bych se přimlouvala za původní barevný návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Panove, klobouk dolu, na zacatku to nevypadalo uplne skvele ale cim vic se dostavate ke konci tak tim vice vypadaji hodinky luxusneji ;-) Drzim palce at se celkove povedou a pujdou vsechny na odbyt a nebal bych se na dynko napsat neco ve stylu Vyrobeno ceskymi lvy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tohle vlákno jsem ignoroval, protože ...proč by mě to mělo zajímat, že :) A souhlasím s názor výše, že nejdříve mě to nijak neoslovilo, ale listoval jsem dál, abych zjistil, jak to vypadá. Postupně to začinalo vypadat zajímavě a jak se blížíte ke konci, já bych si je snad koupil :D Uznale pokyvuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...