Přejít na obsah

rekib1

Doporučené příspěvky

Tyhle hodinky ani nemůžou být škaredé. Jsem hrdým majitelem předcházejícího modelu. Težko říct, které jsou hezčí. Trošku mi na těchto nových chybí vlnky na ciferníku, víc se mi naopak zamlouvá rozložení subciferníků na 3, 6 a 9. Na nových se mi líbí propracování tlačítek... Trochu mi pak vadí datum na šesté. Jsem zvyklý odečítat datum na třetí, protože to je přesně ta část hodinek, která mi vždycky čouhá z rukávu...

Každopádně gratulace ke krásným hodinkám, ať slouží.

 

post-36202-0-30568300-1416310670_thumb.jpg

 

EDIT: Pochopitelně jsem zapomněl porovnat strojek těch mých a těchto. Jestli je pravda o co-axialu, to, co se o něm píše. Pak určitě oproti modelu velký krok dopředu.

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,díky tenhle model je fakt jiný,ale moc se mi líbí kontrast subcif.v matu a zrcadlově lesklého zbytku cifru,spolu s keramickou lesklou lunetou a temnou modrou vypadají luxusně,bohužel s tímto a plus lepším strojkem vzrostla i cena a to o dost,ale nelituji toho..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím tak, že Omega tím, že začala své hodinky osazovat in house strojky, vycítila příležitost posunout svou produkci do jiné cenové hladiny. Ale fandím jim. Pochopitelně jsem zaujatý, ale pro mě Omega dlouhodobě předvádí a pouští do světa hodinky, které jsou buďto pěkné, krásné nebo nádherné. Troufnu si de facto na ruce přestavit cokoliv ze současné řady Speedmaster nebo Seamaster. Dokonce i některé De Ville...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekib: Zpožďují se. Cca 2-4 sekundy denně. Mám zatím vyzkoušené, že nejvíc se zpožďují, když je nechám v klidu položené dýnkem dolů. To udělá ty 4 sekundy. Ale nijak to neřeším. Nějak u hodinek preferuji jiné vlastnosti než absolutní přesnost. Co ty tvoje? Asi lepší, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě taky to nějak neřeším i když není špatné když jdou solidně přesně,dle mého názoru by se neměli zpozďovat,myslím že Omega garantuje zpoždění 1s..ty moje zatím do +1s denně což není špatné.. :)bez ohledu na to jak hodinky odkládám nebo nosím..

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to gougy : to jo, přesto že se mi líbí Planety, řešil jsem hodně velikost, chrona Planetů jsou pro mě nenositelné...Planety ve velikosti 42mm nejsou špatné, ale opticky vypadají malé..no a nakonec jsem vzal 44ky a super....kdo viděl tu modrou v menším nebo šerém světle vypadají jako černé..:)zvláštní to barva..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, tyhle mají 44 mm? Já jsem myslel, že mají stejně jak moje - 41,5 mm. Jo a pokud se ti předbíhají, tak to považuji za lepší odchylku než zpomalování. Takhle jednou za čas na pár sekund vytáhneš korunku a na chvilku zastavíš. Já mám bohužel vždycky "štěstí" na zpomalující se hodinky. Zpožďování pak bez hýbání ručičkami neseřídíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj..dělají je ve dvou velikostech....jo s tou přesností jsem zapomněl ještě na Planety s cal.8500 ty byli také dobré co se týče přesnosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to gougy : to jo, přesto že se mi líbí Planety, řešil jsem hodně velikost, chrona Planetů jsou pro mě nenositelné...Planety ve velikosti 42mm nejsou špatné, ale opticky vypadají malé..no a nakonec jsem vzal 44ky a super....kdo viděl tu modrou v menším nebo šerém světle vypadají jako černé..:)zvláštní to barva.. :)

jj, vím, sám jsem si kolečko Seamasterů udělal (Bond normal, chrono atp. ) líbí se mi tato nová reinkarnace (být o 2-3mm menší, nezlobil bych se)  Neměl jsem na mysli Planet Ocean, ale Rolex Submariner  (kde ale chrono prostě není..)

Za super vychytávku (kterou doufám zachovali i u této nejnovější generace) považuji tlačítka chrona, co se u nich nemusí řešit "šroubování" protože jsou vodotěsné i sama o sobě a dokonce i při používání pod vodou :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.máš pravdu....pravé potápky..jak mají být...tlačítka jsou s keramikou a zajímavostí je heliový ventil , který je dvoufunkční, uprostřed heliáku je regulace datumovky, což mi přijde už dokonalé...jednoduše jsem nenašel chybu... :)jinak u Rolexu je pěkný model SDDS...což je ale finančně mimo mě..tuším, že mají také 44mm...tam by mi nevadil ten chronograf..:úú)

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.máš pravdu....pravé potápky..jak mají být...tlačítka jsou s keramikou a zajímavostí je heliový ventil , který je dvoufunkční, uprostřed heliáku je regulace datumovky, což mi přijde už dokonalé...jednoduše jsem nenašel chybu... :)jinak u Rolexu je pěkný model SDDS...což je ale finančně mimo mě..tuším, že mají také 44mm...tam by mi nevadil ten chronograf..:úú)

jj, sdds jsou obludy obludné, ale je dobře, že tady jsou.  

He ventil má regulaci datumu? Vtipné ;)  bezva vychytávka, tak jak se na řadu jedněch z nejlepších diver's chrono  všech dob sluší  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...