Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý..

 A pivko fajn, maj jenom ležáky, nebo i něco jinýho? Ne, že bych si teda uměl představit vyžahnout nějakou silnou IPu z tupláku:)

 Já se tam dlouhodobě bojim, páč si myslim, že bych pil rychlejc, aby to bylo furt dobrý - no a tudíž po pěti tuplácích by bylo hotovo, tak nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tam mají jenom klasický ležáky. Navíc, na Oktoberfest to prý vaří silnější. IPu by jim tam asi džermeni vylili na hlavu ;o)

No, měl jsem tam určitě šest kousků, možná o jeden až dva více, ale to je už trošku v mlze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho bude smazenice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi fotil v nejakem salunu krasy vid? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Měl jsem tady akorát Torres 20yo a řekl bych, že Carlos I. je jemnější, pitelnější a tak nějak na to 'domácí žvýkání'. Torres je imho na jednoho panáčka a fertig ;o) Ale znáš to - 100 lidí 100 chutí...

Jen pro zajímavost jsem se na to teda mrknul, aka nuda na chalupě, sklenice buranské, ale aspoň všechny stejné:

post-38718-0-95072200-1507628770_thumb.jpg

Torres 20 není solera (za mě plus), nic nechybí, nic nepřebývá, v přímém srovnání mě udělal větší radost než většina mid-shelf echt koňaků.

 

Ten tvůj Carlos: nejdřív mi to přišlo bejt mimo - hodně po těch sudech v sherry a zároveň to bylo takové divně zatuchlé a jako většina soler nějak divně překombinované - ale pak mi to celkem zachutnalo, třeba lepší jamajský rumy takový ten "funk" mají taky.

 

Já ale radši tu dvacítku, holt my snobi z Práglu.

 

Ještě byky na stole Cardenal Mendoza - podle mě ne moc povedená solera a Torres 10, který v puse nechává takové divné spáleno a chutná, jako by se v něm kurkuma pelešila s chemií z tatranky (za to ale možná může varování z flašky).

post-38718-0-94637600-1507629813_thumb.png

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha, to je alespoň pořádný rozbor, ne se furt motat kolem těch hodinek! No, ještě že na tu flašku nenapsali, že může obsahovat stopy korýšů a plžůmlžůhlavonožců ;o)

Takovó flašu má většina z nás doma, dost breptá a hodinky ju až na výjímky (s šutrama) nezajímaj. :mummy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

O víkendu pochod po státní hranici v Beskydech. Hromada lihu, moře piva, kopec srandy - a tak je to spravne, tak to ma byť. Chtěl jsem emigrovat do Polska, ale zjistil jsem, že vedle je Slovensko, tak to bych si moc nepomohl  :cheers:  Podle turistů to ale spíše vypadalo jako v Polsku, psia krew...

 

post-35497-0-10079800-1510574788_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu pochod po státní hranici v Beskydech. Hromada lihu, moře piva, kopec srandy - a tak je to spravne, tak to ma byť. Chtěl jsem emigrovat do Polska, ale zjistil jsem, že vedle je Slovensko, tak to bych si moc nepomohl :cheers: Podle turistů to ale spíše vypadalo jako v Polsku, psia krew...

Tak co, kdo vítězí: GPS shitty-zen nebo GPS Seiko?

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No umaštěná asi bude, anžto jsme večer hodovali kolena a líh jsem lil do sebe, místo abych čistil lunetu  :)

Jinak, včera jsem jel z šichty, poslouchám staré Paradise Lost a najednou mordor jak mladý havíř a tma jak v rektu (snad to mohu použít). V kombinací s tou hudbou a emo černými Seiky to bylo na napuštění vany (naštěstí nespotřebuji moc vody) a použití čepelky od firmy Astra Diu Jevíčko. 

 

post-35497-0-55243600-1510654571_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...