Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

Protože každý potřebujeme na své chronopouti kompas, rozhodl jsem se i já pro něco takového. Líbí se mi Seiko Alpinisty , bohužel jejich velikost je určuje do kategorie dětských hodinek, alespoň pro nás co již máme vystavený porážkový list.

I padla má volba na Seiko SRP 537. Zelený cifr s jemným sunburstem, "zlacené" orámování indexů a mečovitých ručiček. Není co řešit, beru je. Navíc mne ten večer obral Farky v hospodě o sněhule (SRP 481), které musel NUTNĚ mít, aby je pak v řádů desítek hodin prodal zase dále. Nic mu nezazlívám, sám mám podobné stavy, znám to :D .

No nic, zpět k SRP 537. Luneta je obousměrná (takže si můžete i počítat pivka v hospodě), necvakající, pouze drhnoucí. Luneta kompasu - v podstatě dvojitá luneta - kompas a minutovka skvěle doplňuje cifr a hodinky tak působí "techničtěji", ale zase ne moc, jako třeba ty letecké machrovinky s galony paliva apod. Tah -mírný nadstandard v této cenové kategorii (22/20), bez plechových koncovek a s délkou, která je více než dostatečná i pro plejtváka obrovského. Hacking u 4R36 kalibru způsobí, že i největší přesnofili si můžou nastavit čas na vteřinu přesně (to že večer to bude vypadat jinak je už druhá věc), s WR100 si i zaplavete, korunku si ovšem nezašroubujete. Orientalisté, džihádisté, a obžerové s pásky na ruce z Hurghády jistě využijí i druhý jazyk - arabštinu.

Jebnu tady i pár rychlocvaků ze šichty, ať neřeknete, že se nepodělím. A jako bonus přidám obrázek, kde se můžete jednoduše dočíst, jak odečítat kompas.

post-35497-0-41509500-1417699658_thumb.jpg

post-35497-0-93563100-1417699658_thumb.jpg

post-35497-0-41169500-1417699659_thumb.jpg

post-35497-0-91148300-1417699659_thumb.jpg

post-35497-0-40099900-1417699660_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pfff budu tvrďák a alespoň pět dní je nestřelím....možná. A do hospody s váma už budu chodit jenom na Marlenku a zelený čaj, bo se potom navalim a rozdávám hodinky  :lol2:

Poslyš, tak jsem to tady pročetl a říkám si, že už jseš taky dobrej profesor, Ty bys mohl chronobundus přednášet na vysokejch školách  !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy - čtvrté Monstra během cca šesti měsíců dorazily. Tentokrát ve verzi 2 (SRP313) s kalibrem 4R36 tzn. auto i manuální nátah, hacking. To je to pravé. Monstra jedničky jsou už naprosté mrtvoly. Na čele technologického pelotonu Seiko low-endu prostě  jede 4R36 (já vím, je to ubohé). 

Osobně musím říci, že tato verze Drákula jsou zatím nejhezčí Monstra, které jsem viděl. Kdo říká, že vypadají jako držka písečného červa, pustě lže. Pro srovnání přikládám foto zmíněného (červa, ne toho kdo to tvrdí).  

Guma šla pryč (přece si věříme ne ?) a byla nahrazena hadrem. Nejdříve zeleným Bondem, ale ten nebyl to pravé ořechové, pak nějakou trojbarevnou kombinací a jako snad jo. Budu zkoušet dál (hadrů mám poslední dobou nějak plnou kabelku) a uvidím. Jinak co k nim napsat ? No rozhodně jsou to moje definitivní a jiné už brát určitě nebudu.

.

.

.

:rolleyes:

Ne, dělám si srandu, chtěl jsem jenom naštvat Tombeda, který si na ně brousí drápy. 

Horší je, že už začínám blbnout manželku a děcka. Robka se mne dneska ptala "bereš si dnes Tuňáky nebo Drákuly?" .... Nevím sakra jestli to tu už nemám omezit.  :wacko:

Ále dlabu na to, žijem jenom jednou a hodinek je strašně moc. 

Tož Oléé a jedeme dále !!!

post-35497-0-23630400-1418237805_thumb.jpg

post-35497-0-86580300-1418238298_thumb.jpg

post-35497-0-13204200-1418238307_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...