Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Trošku mimo hodinky (no, i když....) beru to tak, že mé vlákno je nejen hodinkové, ale i lajfstajlové, trendseterové a infjúlencerové (tohle jsem si vypůjčil z časopisu starší dcery).

Oktoberfest byl v pohodě...kromě Novoněmců tedy...nevěřil jsem, že po odbočení z hlavní ulice (kde byli jen beznozí žebráci a budhisti) se ocitnu přímo v rovníkové Africe s příměsí Orientu. Musím ovšem přiznat, že kucí opálený byli v pohodě, dokonce i močit chodili na hlavní ulici, aby si nedělali bordel u sebe. Cena za hotel byla přátelská, o něco menší než Four Seasons v Praze, v sousedství byl klidný hostel pro studenty a non stop agentura pro volání do celého světa. Když jsme srovnávali cenu toho samého hotelu mimo Oktoberfest, tak jsme zjistili, že hodní majitelé cenu nezvedli ani o 100% (bylo to tuším 85%) což je od nich šlechetné a rytířské. Nicméně to bylo necelý kilometr od Wiesnu, takže chuj s tym...

Po strašení o extrémních kontrolách jsme se vybavili jen malou taštičkou, ale bylo to v pohodě. Kontroly u vstupu minimální, brali bokem pouze borce s klasickými bágly a ty pak kontrolovali. Další kontroly byly u některých stanů a tam se to už různilo. Tímto chci veřejně poukázat na nebetyčnou blbost ochranky od stanu Löwenbräu, kteří vzali manželce 50ml flaštičku s antibakteriálním roztokem Dettol, kterou v pohodě pronesete i do letadla. Tak si pánové tu flašku strčte do řiti ! A budete i vydesinfikovaní !!! Ách to se mi ulevilo....

post-35497-0-44124700-1506259246_thumb.jpg

No, a nyní už jen pozitivně...

Přišli jsme tam okolo 13:00 (po povinných nákupech v bavorské metropoli) místo jsme sehnali a to dokonce i v mém oblíbeném stanu Ochsenbraterei. 

post-35497-0-63717000-1506259692_thumb.jpg

Pifečko jako křen, zemiačkové knedlíčky správně gumové, maso prorostlé, kuřátka propečené, kolínka křupavě, preclíčky obrovské. Co dodat. Hajzlíky tam mají taky vychytané, splachovací voda do nerezových žlabů zurčí v pravidelných intervalech, málo naplat - Němci s masami lidí vždycky uměli pracovat...

Hodinky jsem si raději vzal wolframové, abych je nedoyebal o zeď. Zde jedna malá odbočka - velká pochvala mé manželce, která u vedlejšího stolu poznala Tissoty dříve než já (PRS chrono).

post-35497-0-14251000-1506260145_thumb.jpg

Chvilku s námi seděli i dva kluci z Japonska, ale ti mne opravdu zklamali.... Znali Kafku, znali Dvořáka, znali (kupodivu :) ) Murakamiho, ale neznali Spring Drive.

post-35497-0-75337000-1506260381_thumb.jpg

S množstvím vypitého pifka rostla i má vášeň pro extrémní sporty. Zkusil jsem i nějaký kouzelný zámek (pro děti od 6 let), ale koulel jsem se tam v nějakém točícím se válci...musel to být dost smutný pohled.

post-35497-0-94383500-1506260653_thumb.jpg

Mám tu i selfie s policisty, ale to až raději jindy...jinak - policajti tam jsou neskuteční pohodáři. Viděl jsem, jak se tam jedna holka vybulila na zem a ani hned kolem ní udělali kordon a čekali, až ji ochranka odtáhne někam do zákulisí. Rozdávali úsměvy na všechny strany, pomáhali, opravdu a bez ironie jsem z nich měl dobrý pocit.

Tma padla až nějak podezřele rychle, ale lidi pařili furt dál, jako by šlo o život...takhle jsem to blejsknul z ruského kola (a ani jsem nevypadnul)

 post-35497-0-85688700-1506260892_thumb.jpg

Pak už jen poslední projížďka v autíčku na dráze pojmenované po Official Timekeeprovi Oktoberfestu, houbovou polívčičku, houstičku s wajswurtem a hupky dupky do hotýlku... bylo fajn a jestli se nic nevymamlasí, tak příští rok jedu opět.

post-35497-0-19262100-1506261110_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborne a vtipne napisane, je videt, ze jsi si to uzil. Ja bych tam ale nepachl i kdyby me platili ( chlastat ve stanu za ty mergle ) to muzu v acku na chate :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...