Přejít na obsah

Google indexace fotografií na Chronomagu


martar

Doporučené příspěvky

Ahoj, běžně vyhledávám v Google přes fotografie, často je to nejrychlejší cesta k relevantnímu výsledku. Docela mě překvapilo, že v případě fotografií na Chronomagu (zkoušel jsem to u recenzí Revue Thommen Diver Professional, Certina DS First a několika dalších) Google ani po několika měsících či letech od publikování fotky neindexuje. Textové vyhledávání funguje, vyhledávání obrázků ne, ačkoliv jsou součástí recenzi s naprosto přesným názvem hodinek.

 

Kde by mohla být chyba? Předpokládám, že optimalizace webu pro vyhledávače je ambicí i pro tvůrce Chronomagu, a pokud si jej díky automatickým překladačům začnou číst i lidé ze zahraničí, bude to jen dobře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gůgl registrovat nemusíš. Tvůrce stránek se má právo rozhodnout, zda na tu-kterou stránku, nebo do té-které složky umožní gůglu přístup už v samotném zdrojáku, případně pomocí nastavení přímo na servru, případně pomocí .htaccess. A tvůrce se rozhodl, že indexing nepovolí a basta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gůgl registrovat nemusíš. Tvůrce stránek se má právo rozhodnout, zda na tu-kterou stránku, nebo do té-které složky umožní gůglu přístup už v samotném zdrojáku, případně pomocí nastavení přímo na servru, případně pomocí .htaccess. A tvůrce se rozhodl, že indexing nepovolí a basta...

Některé najde v pohodě, čím to? (web  optimizaci nechávám zásadně na těch, co umí jedničky a nuly)

Třeba tady jsem to zkusil a našlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych, že jediná možnost, jak pustit své fotky do světa mimo českou kotlinku, je prostě udělat si galerii na WUS. Ale je to škoda, mně by úplně stačil Chronomag, kdyby se takhle zbytečně neizoloval. Pro mě je každá další registrace a heslo jen velká pruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si trefil to co je vidět bez regnutí, zkus jinej :)

aha, ta fotka je tam "citovaná" a je vidět i bez registrace :D Haluz, bral jsem poslední fotku posledního alba z podpisu :lol2:

 

 

Rekl bych, že jediná možnost, jak pustit své fotky do světa mimo českou kotlinku, je prostě udělat si galerii na WUS. Ale je to škoda, mně by úplně stačil Chronomag, kdyby se takhle zbytečně neizoloval. Pro mě je každá další registrace a heslo jen velká pruda.

aby se Ti nestalo, že tam, kde vystavují Tvoje fotky, Ti nedovolí registrovat :lol2: (a to jsem chtěl jen poděkovat za komenty...). Automatiská registrace-banned, emailová korespondence-naše systémy vyhodnotily, že pro nás nejste dost dobrý.. :D  (a fotky jsou tam dodnes - TZ UK)

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych, že jediná možnost, jak pustit své fotky do světa mimo českou kotlinku, je prostě udělat si galerii na WUS. Ale je to škoda, mně by úplně stačil Chronomag, kdyby se takhle zbytečně neizoloval. Pro mě je každá další registrace a heslo jen velká pruda.

 

Stačí přesvědčit root admina, že má do svých stránek zakomponovat meta name='googlebot' content='index,follow'

Otázka je, zda to tak chce, nebo ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ne, jinak už by to bylo.

Já si to myslím také. Ale možná se původní záměry na malou uzavřenou komunitu za zdí registrace už za ta léta změnily a je čas na změnu. Ale na to nám může odpovědět zase jen root admin ;)

 

Kamileeeee, voláme tě, přijď a osvětli nám kousíček svých záměrů :D :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...