Přejít na obsah

Automaty do 6000,-


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chtěl bych si pořídit nějaké automaty do 6000,- a byl bych rád, aby splňovaly následující kritéria:

1) na tahu

2) světlý, jednoduchý ciferník, lumi

3) univerzální vzhled - jak k saku, tak i k džínám

 

Z řady 5 od Seika mě nic extra nezaujalo (ale třeba jsem neviděl vše), po jaké další značce bych se měl podívat?

 

Díky moc :).

Upraveno uživatelem pepyczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, co zkusit Seiko SRP 399? Safír, plné dílky tahu u pouzdra, strojek 4R36 s hackingem a ručním nátahem, WR100, průhled na strojek, velikost s korunkou 42mm, signovaná korunka s ochranou, lumi na ručkách i indexech, plastický ciferník a velmi pohodlné pouzdro. Mám SSA 127, což jsou identické hodinky, jen mají navíc 24h subcifr a nemají DAY a jsou parádní. Teď je naskladnili na Mywatcheshub.com za 250 dolarů, takže pokud budeš mít štěstí a vyhne se Ti DPH, si cenově v pohodě a pokud to neprojde, s celním poplatkem a DPH budeš nějakou pětistovku navrch, za což ty hodinky určitě stojí.

 

http://mywatcheshub.com/seiko-automatic/seiko-mens-japan-presage-series-mwh-srp399j1-p-180881/

 

SRP399J1_0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nově na AZ-W. mají tyhle pěkný mršky :-)

Jsou to taky 5-ky a nevím zda jsi je viděl,ale docela se mi líbí...

 

http://www.azwatch.cz/hodinky/se250a-seiko-5-sports-mod-srp263j1

Díky, viděl, ale jsou na mě moc "sportovní", vadí mi ten nápis sport a ta arabská čísla kolem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, co zkusit Seiko SRP 399? Safír, plné dílky tahu u pouzdra, strojek 4R36 s hackingem a ručním nátahem, WR100, průhled na strojek, velikost s korunkou 42mm, signovaná korunka s ochranou, lumi na ručkách i indexech, plastický ciferník a velmi pohodlné pouzdro. Mám SSA 127, což jsou identické hodinky, jen mají navíc 24h subcifr a nemají DAY a jsou parádní. Teď je naskladnili na Mywatcheshub.com za 250 dolarů, takže pokud budeš mít štěstí a vyhne se Ti DPH, si cenově v pohodě a pokud to neprojde, s celním poplatkem a DPH budeš nějakou pětistovku navrch, za což ty hodinky určitě stojí.

 

http://mywatcheshub.com/seiko-automatic/seiko-mens-japan-presage-series-mwh-srp399j1-p-180881/

 

SRP399J1_0.jpg

Tak ty jsou super! Jak dlouho budou za takovou cenu? Plánuju je koupit tak za 2-3 týdny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jsou super! Jak dlouho budou za takovou cenu? Plánuju je koupit tak za 2-3 týdny...

nesmyslná otázka, na mywatcheshub už třeba za ty tři týdny ani být nemusí a nebo za jinou cenu. Nehledě na to, že by ti rozhodně nepřišly do Vánoc...

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální volba by asi byly SEIKO Automatic SARB035

 

Ovšem ty jsou o trochu dražší.Nicméně pokud bys neměl úplně tvrdej limit??? ....

 

http://www.seiyajapan.com/products/s-sarb035

 

Upraveno uživatelem hejdik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jsou super! Jak dlouho budou za takovou cenu? Plánuju je koupit tak za 2-3 týdny...

Nebál bych se počkat, už je tam nějakou dobu mají a jsou šikovně "zastrčené". Co se týká ceny, pochybuji, že by šla nahoru, na Mywatcheshub to funguje tak, že pokud nějaký model nově vystaví a určí cenu, tak časem spíš zlevní a zase to vrátí zpět na původní, systém v tom není. Troufám si tvrdit, že za dva tři týdny je koupíš za stejné nebo nižší peníze, tedy pokud budou. Ale mají dva kousky a tak bych se toho nebál. Rozhodně bych ale neváhal, s touhle barvou cifru je to model určený pro čínský trh a de facto nesehnatelný. Vím, o čem mluvím, sháněl jsem dost dlouho, nakonec jsem vzal ty 127 a už to měnit nebudu.

Ale jak píše Frostie, pokud je chceš pod stromeček, bude to sázka do loterie a asi to nestihneš. Na druhou stranu, všechny hodinky z tohoto obchodu, které jsem objednával kolem vánoc, mi přišly bez DPH, celníci toho asi mají moc a tak to neřeší.

Jinak Sarb 035 jsou trochu jiná liga a pokud netrváš na nových a nemáš ten limit úplně zastropovaný, jsou jedny v prodejním vlákně a ty hodinky, jak to říct, jsou jedním slovem "dokonalé". Ale jsou menší, nevím, jak máš velkou ruku a taky mi tvarem ručiček spíš sedí jako klasické oblekovky, jsou hodně elegantní. To Srpy jsou větší a budou vzhledově i díky velikosti víc univerzální, ale to je jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální volba by asi byly SEIKO Automatic SARB035

 

Ovšem ty jsou o trochu dražší.Nicméně pokud bys neměl úplně tvrdej limit??? ....

 

http://www.seiyajapan.com/products/s-sarb035

 

Ty jsou taky pěkné, trochu si mě nahlodal, ale já se chci k těm vyšším řadám propracovat časem :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebál bych se počkat, už je tam nějakou dobu mají a jsou šikovně "zastrčené". Co se týká ceny, pochybuji, že by šla nahoru, na Mywatcheshub to funguje tak, že pokud nějaký model nově vystaví a určí cenu, tak časem spíš zlevní a zase to vrátí zpět na původní, systém v tom není. Troufám si tvrdit, že za dva tři týdny je koupíš za stejné nebo nižší peníze, tedy pokud budou. Ale mají dva kousky a tak bych se toho nebál. Rozhodně bych ale neváhal, s touhle barvou cifru je to model určený pro čínský trh a de facto nesehnatelný. Vím, o čem mluvím, sháněl jsem dost dlouho, nakonec jsem vzal ty 127 a už to měnit nebudu.

Ale jak píše Frostie, pokud je chceš pod stromeček, bude to sázka do loterie a asi to nestihneš. Na druhou stranu, všechny hodinky z tohoto obchodu, které jsem objednával kolem vánoc, mi přišly bez DPH, celníci toho asi mají moc a tak to neřeší.

Jinak Sarb 035 jsou trochu jiná liga a pokud netrváš na nových a nemáš ten limit úplně zastropovaný, jsou jedny v prodejním vlákně a ty hodinky, jak to říct, jsou jedním slovem "dokonalé". Ale jsou menší, nevím, jak máš velkou ruku a taky mi tvarem ručiček spíš sedí jako klasické oblekovky, jsou hodně elegantní. To Srpy jsou větší a budou vzhledově i díky velikosti víc univerzální, ale to je jen můj názor.

Díky, počkám a uvidím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by sis chtěl udělat představu, hodím Ti sem odkaz na malou recenzi, kterou jsou udělal na SSA127. Jak jsem psal, jedná se o identické hodinky lišící se pouze ciferníkem.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/68319-seiko-ssa127aneb-podruh%C3%A9-do-stejn%C3%A9-%C5%99eky-recenze/?hl=ssa127

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karel hb:

Tak to nakonec vidím, hlavně z fin. důvodů, na Seiko SNX111K1. K těm, cos mi posílal, se snad dopracuju časem. Jsem student, tak se mi nakonec ten původně plánovaný rozpočet 6000,- snížil na 3000,-. Každopádně moc děkuji za info!;)

http://www.vip-watches.net/userfiles/productlargeimages/product_27592.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...