Přejít na obsah

Zkušenosti s Goldtime


JirikH

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s Goldtime. Mám jedny Citizeny, které by možná potřebovaly servisní zásah. Kontaktoval jsem je přes formulář na jejich webu, poslal mail na email a zatím ticho po pěšině. 

Je to jejich standardní postup?

Pokud to půjde tak dál, mám sto chutí si na ně stěžovat v Japonsku v Citizen Watch. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s Goldtime. Mám jedny Citizeny, které by možná potřebovaly servisní zásah. Kontaktoval jsem je přes formulář na jejich webu, poslal mail na email a zatím ticho po pěšině. 

Je to jejich standardní postup?

Pokud to půjde tak dál, mám sto chutí si na ně stěžovat v Japonsku v Citizen Watch. 

Nech si udělat servis v Německu, stejně by to tam v případě, že si nebudou vědět rady, poslali. Napiš stížnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych řekl pravdu,tak rychlost není jejich šálek kávy!

Dotazoval jsem se na jeden řemen a trvalo asi týden než se někdo vymačknul.

Zkus bejt neodbytnej,piš,volej,prostě otravuj.

Jinak fon na příjem oprav je +420 284 821344,jsou tam do 15.30h.

Přeji šťastné pořízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uvidíš jak se vyceněj,aby oprava nebyla dražší než hodinky.

Dej vědět jak jsi dopadl,fakt mě to zajímá!

Jak jsem uváděl, nasměrovali mě na nějaké hodinářství Na Pankráci. Hodinky šlapou, jde o CITIZEN kal. 6750, provedení INTELLECTUS ET FORTITUDO. Problém je, že ručka let není sychronizována s ručkou měsíců. Dále datum je sice ráno posunuto, ale neděje se tak o půlnoci. Ani v jednu nebo ve dvě. Déle jsem zatím čekat nevydržel. V 5 je datum posunuto. Simuloval jsem 3, 4, 5 h, ale datum se nehlo. Prostě nechce mi ukázat, jak se najednou změní dan v týdnu, v měsíci, popřípadě se přesune měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...
  • Po letech...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...