Přejít na obsah

pam305


tomashrdla

Doporučené příspěvky

Rád bych si pořídil hodinky značky Panerai. Zprvu jsem přemýšlel o koupení PAM111 nebo PAM112, po vyzkoušením jsem zjistil že bych mohl mit větší průměr než 44mm. Tak jsem dal pátral a zaujali m? PAM372 a PAM422, ale nějak mi tam nesedí to vyboulené sklíčko a čim dal víc jsem hledal a četl o Panerai tak se mi libi víc a víc Panerai Submersible. Nakonec jsem tedy skončil a stále víc přemýšlím o zakoupení Panerai Submersible PAM305.

 

Chci se zeptat má je někdo z vás? Jake jsou zkušenosti? Co si myslíte o těchto hodinkách a jejich koupi?

 

Díky za jakýkoli názor.

 

tomashrdla

post-36734-0-81214800-1416751494_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas zapesti tak aspon 20cm, nevadi ti titan ( ma jak plusy tak minusy) a ani jejich cenofka tak smele do toho, vyborny hodinky co si ja se svou rukou nikdy nebudu moct dovolit.... Uvnitr P9000 - 3 dny rezerva, inhouse - kdo je ma/mel vim, ale protoze sem chodi tak treba napise sam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ano, mam je, jsou skvely....v kostce....

Jak pises vybouleny sklo u 422 a 372 je pecka, ale na to by jsi prisel po blizsim seznameni s Panerai znackou a delsim studovani modelu a histore

PAM, ale to jsem trochu odbocil...

Technicke data popsal Lovec, skvele se nosi a ruka by Ti mohla stacit 19cm obvod, ale to je subjektivni nazor....

Titatn mam rad, takze s tim problem nemam, gumovy origo remen se skvele nosi, u tohoto modelu nemam potrebu menit remeny jako u jinych

PAMu...takze urcite doporucuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas zapesti tak aspon 20cm, nevadi ti titan ( ma jak plusy tak minusy) a ani jejich cenofka tak smele do toho, vyborny hodinky co si ja se svou rukou nikdy nebudu moct dovolit.... Uvnitr P9000 - 3 dny rezerva, inhouse - kdo je ma/mel vim, ale protoze sem chodi tak treba napise sam...

 

 

Ahoj,

 

dekuji za komentar zapesti mam 19,5 cm, hodinky jsem zkousel na ruce ne teda primo model 305, ale velikost je v pohode.

 

chtel bych se zeptat ohledne titanu, jake plusy a minusy ma tento material? na vsech hodinkach co mam/jsem mel je/bylo pouze ocelove pouzdro?

 

dekuji predem za odpoved

 

Jo cena je zajimava, ale jelikoz jsem byl cely rok hodny tak si myslim ze my je jezisek donese :-)

 

tomas hrdla

Upraveno uživatelem tomashrdla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ano, mam je, jsou skvely....v kostce....

Jak pises vybouleny sklo u 422 a 372 je pecka, ale na to by jsi prisel po blizsim seznameni s Panerai znackou a delsim studovani modelu a histore

PAM, ale to jsem trochu odbocil...

Technicke data popsal Lovec, skvele se nosi a ruka by Ti mohla stacit 19cm obvod, ale to je subjektivni nazor....

Titatn mam rad, takze s tim problem nemam, gumovy origo remen se skvele nosi, u tohoto modelu nemam potrebu menit remeny jako u jinych

PAMu...takze urcite doporucuji

 

Ahoj,

 

dekuji za odpoved. ohledne 422 a 372 jak jsem psal zatim me to vyboulene sklo nejak nebere, je mozne ze do toho dorostu :-)

 

rad bych je nosil i na nejakem kozenem remenu.

 

mas i kozeny remen k temto hodinkam? muzes kdyztak hodit nejake foto?

 

diky

 

tomas  hrdla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

Co dodat, jsou krásný jako většina Panerai. Kdybych chtěl dnes potápky, tak bych o nich uvažoval. Titan bych ale nebral, snadněji se poškrábe a vadilo by mi i, že je na ruce nebudu tak cítit.

 

A vypouklé sklíčko je bomba, chce to vidět a vyzkoušet naživo. Taky jsem nejdřív uvažoval o plochém sklíčku, je takové jednodušší, techničtější, ale nakonec mě dostalo to kulaté pro svoji eleganci, nevšednost, výraznost...

 

7b3514efb0eb771613fde7c8f46f055d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem děkuji za info. Každopádně jsem dnes přečetl pár článků ocel vs. titan a dále zkoumal jiné panerai (vypouklé sklíčko me nezaujalo, ale jak jsem již psal možná do toho dorostu). Nakonec pam305 jsou zamluvené a v sobotu se jede. Takže je možné že se v příštích dnech budu moct přihlásit zde na fóru do Panerai klubu.

 

Zeptám se: Hodinky maji v Německu chystám se platit cash. Samozřejm? se zeptám, líná huba, znáte to:-), ale máte někdo zkušenosti když budu platit cash jaká je šance že dostanu 10% slevu.

 

Díky

 

tomashrdla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi kde je zamluveno, u AD by to asi slo, u prekupnika z chrono24 to zkus klidne taky, ale nepocitam moc s uspechem ve vysi 10%... Nevim za kolik je ma a kam jedes, ale hodne stesti a at slouzi! Taky pak hod nejakou fotku! ;)

 

Dobre nakup!

 

Zamluveno u prekupnika z chrono24. No urcite se zeptam a pak dam vedet jestli a popripade kolik se povedlo, samozrejme jakmile budu mit hodinky, tak udelam fotky a hodim do sekce "pochlubte se s novymi prirustky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem,

 

tak hodinky dorazily v patek, jenom na chvilku jsem je vytahl v kanclu, dal na ruku a udelal par fotek. ted budou muset hodinky pockat v krabici na rozbaleni 24.12.

 

nemuzu se dockat :-), objednal jsem i kozeny remen s jednou hodne zajimavou sponou, oboje dorazi doufam take do vanoc, takze pak hodim do "chlubirny vice fotek, ktere nebudou udelane mobilem.

 

tak jenom na kouknuti par "fotek" mobilem

post-36734-0-95408600-1418011332_thumb.jpg

post-36734-0-81657400-1418011342_thumb.jpg

post-36734-0-20829000-1418011350_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nadhera! Co ta spona na tom textilu?

Spona na tom textilu je obrovska a uzasna, vse nafotim a dam na forum. Uz je ale zabaleno a pod stromeckem takze fotky budou až 24.12. Jeste jsem objednal kozenej remen a parfektni sponu, doufam ze dorazi do vanoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...