Přejít na obsah

SINN EZM 9 TESTAF


Z.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Divím se kladnému přijetí, Stowě se ho s "Testaf" nedostalo a to je Stowa v původní pětce B-uhr. To sice nejsou pilotní (vím, že to víte, ale pro kontext) hodinky, ale souvisí to. Řekl bych takové drobné "+". :photo: Mají velmi podobné zadaní. Titan, obdobný průměr a výšku futrálu, odečítací lunetu, normy. Velké plus za absenci data má u mě Stowa. Naopak se mi nelíbí, že se za sebe "stydí" a chybí na cifu zvěčněná lokace výrobce. To je způsbeno (domnívám se) snahou, o co nejlepší čitelnost, kterou bych u pilotek čekal. Pro Stowu, ale mluví cena. Jinak jsem velký fanoušek Sinnu a moc se mi tento kousek zamlouvá. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Indexy na lunetě a indexy na cifru jsou ve dvou různých horizontálních rovinách (cifr je oproti lunetě podstatně níže), takže stačí když je objektiv fotoaparátu jen malinko mimo středovou osu a vzniká tento optický dojem. Nejlepší je samozřejmě podívat se na hodinky naživo.

Upraveno uživatelem Z.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdeňku, dostat do Chronoshopu Stowa Uhren je nereálné? Nechtějí?

 

Pravda je, že za podobnou cenu má Konrad technicky jedinečný inhauz v DK10/11. Sinn umí skvělé hodinky kolem 40, 50 tisíc. Mají v těchhle cenách naprosto skvělé modely, potápky i pilotky, klidně bych si vybral. Ve vyšších cenových relacích jim chybí vlastní kalibry.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stowa se zatím nechce nechat zastupovat, pokud vím. Prý to zatím nepotřebují...

Jinak s tím ostatním souhlas. Sinn zatím jede na dokonalém zpracování pouzder a jejich různých technologických vychytávkách: TEGIMENT, Ar-vysoušecí technologie atd. Ale snad i na ty kalibry jednou dojde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Té Stowy je škoda. Damasko taky nestíhají pokrýt poptávku a dodací lhůty jsou dlouhé, ale je příjemné mít v Česku zastoupení a při koupi pokecat, dat si kafe, super anglickou colu a kouknout do vitrín na MeisterSinger. Je to sakra příjemnější, než pár mailů s paní Schauerovou. Dvoje Stowy jsem sice koupil, ale pro další hračku půjdu teda radši zase k vám. Už aby Konrad vymyslel nějaké high tech tauchery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

já bych to zdražil eště vo dvacet litrů, aby to nenosil každej vocas jako damsko

Jj, jeste minimalne o 20, pak uz by to koupil jenom vocas :)

 

Jinak za me nic moc, tvrda skorapka na blate, zbytecna dira v pouzdre, ohyzdna ochrana korunky a sellita200...

Takove EZM 13, to je jine kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Indexy na lunetě a indexy na cifru jsou ve dvou různých horizontálních rovinách (cifr je oproti lunetě podstatně níže), takže stačí když je objektiv fotoaparátu jen malinko mimo středovou osu a vzniká tento optický dojem. Nejlepší je samozřejmě podívat se na hodinky naživo.

Díky. Myslel jsem si to, doufal jsem v to a uklidnilo mě to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jj, jeste minimalne o 20, pak uz by to koupil jenom vocas :)

 

Jinak za me nic moc, tvrda skorapka na blate, zbytecna dira v pouzdre, ohyzdna ochrana korunky a sellita200...

Takove EZM 13, to je jine kafe.

polemiky nad cenou jsou směšné .... kdo na to nemá prostředky tak kafrá, ale nad brajtlema s 2824 za kilo se rozplývá a stejně na ně nemá = demence

 

co se týká skořápky, tak každá skořápka se dá voblepit ne ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

polemiky nad cenou jsou směšné .... kdo na to nemá prostředky tak kafrá, ale nad brajtlema s 2824 za kilo se rozplývá a stejně na ně nemá = demence

 

co se týká skořápky, tak každá skořápka se dá voblepit ne ? :D

No, s tema Brejtlema mas recht, proti nim maj Sinny neco echt navic, pravda.

Voblepit to je ta spravna technolodzi.

Nerekl bych, ze polemiky nad cenou jsou smesne, alespon z meho chronomagorskeho pohledu ne.

 

ggrand: jo vim.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...