Přejít na obsah

SINN EZM 9 TESTAF


Z.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

hehe .... Alda prostě lpí na tom, že damasko pouzdra jsou vyhulený celkově (jako celé) ---- kdežto sinn na to s..e v různých tloušťkách ten tegiment (kterej je tvrdší než celý damasko), ale s..e ho na měkej povrch (dle Aldy) = takže když třískneš (myšleno kladivem) na tegiment, tak se udělá ďůlek, a když třískneš do damaska tak se udělá nejtek, kterej se ale dá použít na řemen třeba na  londžíny..... takže damasko je lepčí, páč se dá použít i dál ..... možná by se z toho dala vyrobit i kliková hřídel do BMW (v nouzi, třeba na poušti), ale to už se pouštím na tenkej let, páč sem chodí i KFL :D

 

*jo .... rezne to voboje stejně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

...a mám Longiny s nejtkem... :lol2:

si jich važ .... je to damasko nejtek 

 

*předčasně se ale neraduj .... prej budete platit členský příspěvky .... ještě se prej neví kolik, ale málo to prej nebude (sem slyšel na srazu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

hehe .... Alda prostě lpí na tom, že damasko pouzdra jsou vyhulený celkově (jako celé) ---- kdežto sinn na to s..e v různých tloušťkách ten tegiment (kterej je tvrdší než celý damasko), ale s..e ho na měkej povrch (dle Aldy) = takže když třískneš (myšleno kladivem) na tegiment, tak se udělá ďůlek, a když třískneš do damaska tak se udělá nejtek, kterej se ale dá použít na řemen třeba na londžíny..... takže damasko je lepčí, páč se dá použít i dál ..... možná by se z toho dala vyrobit i kliková hřídel do BMW (v nouzi, třeba na poušti), ale to už se pouštím na tenkej let, páč sem chodí i KFL :D

 

*jo .... rezne to voboje stejně

Dobre ty. Pekne si to napsal. S tim nejtkem, doufam ze si myslel, ze v pripade Damasko, udelas nejtek z toho kladiva, vid? :-)

 

ggrand: ocel si nasel, to staci.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže když třískneš (myšleno kladivem) na tegiment, tak se udělá ďůlek

Z čehož plyne, že Damasko nemůže chytnout ďůlkovou korozi. Takže musí bejt lepší.

Konrad právě podepisuje dodávku 6000 tun Damestu na 3 kusy ponorky třídy 212 A.

Tzn. Damaska plošně zdraží o 20 tisíc za nápis U Boot Stahl.

Damaska na kovu zdraží o 40.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z čehož plyne, že Damasko nemůže chytnout ďůlkovou korozi. Takže musí bejt lepší.

Konrad právě podepisuje dodávku 6000 tun Damestu na 3 kusy ponorky třídy 212 A.

Tzn. Damaska plošně zdraží o 20 tisíc za nápis U Boot Stahl.

Damaska na kovu zdraží o 40.

:gora:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe .... Alda prostě lpí na tom, že damasko pouzdra jsou vyhulený celkově (jako celé) ---- kdežto sinn na to s..e v různých tloušťkách ten tegiment (kterej je tvrdší než celý damasko), ale s..e ho na měkej povrch (dle Aldy) = takže když třískneš (myšleno kladivem) na tegiment, tak se udělá ďůlek, a když třískneš do damaska tak se udělá nejtek, kterej se ale dá použít na řemen třeba na  londžíny..... takže damasko je lepčí, páč se dá použít i dál ..... možná by se z toho dala vyrobit i kliková hřídel do BMW (v nouzi, třeba na poušti), ale to už se pouštím na tenkej let, páč sem chodí i KFL :D

 

*jo .... rezne to voboje stejně 

Jsem si toho vsim az ted. Ty ses deb-- vid...chci spat a misto toho jsem dostal zachvat smichu :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mi připadá, že tyhle hodinky jakoby designově patřily ke "stočtyřkám". Před časem jsem tady někde psal, že by bylo hezké, kdyby 104 měly postupně bratříčky vyšších kategorií (titanové pouzdro, Ar kapsli atp.). EMZ 9 jsou samozřejmě od 104 v mnohém odlišné, ale přece jen tam určité podobnosti jsou. Je to jen můj dojem. Co myslíte? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...