Přejít na obsah

Edox Les Bemonts


Vit

Doporučené příspěvky

.

 

Hmmm..., kdyby to bylo Reverso, tak se vsadím, že bys je nosil docela často i takto.

Hledal jsem k nim nějaké informace, ale moc úspěšný jsem nebyl. Takže o nich něco málo vím, jen z toho původního inzerátu. To znamená, že máme v podstatě stejné kalibry. Ten v mých Junghansech je taky upravená ETA/Peseux 7001.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hledal jsem k nim nějaké informace, ale moc úspěšný jsem nebyl. Takže o nich něco málo vím, jen z toho původního inzerátu. To znamená, že máme v podstatě stejné kalibry. Ten v mých Junghansech je taky upravená ETA/Peseux 7001.

 

No vidíš, to je pěkné.

 

Hmmm..., kdyby to bylo Reverso, tak se vsadím, že bys je nosil docela často i takto.

 

Třeba bude časem doma i Reverso.

Ty jsou ale ještě menší a nevím, jestli by se mi Bohuš na srazech nesmál ještě víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba bude časem doma i Reverso.

Ty jsou ale ještě menší a nevím, jestli by se mi Bohuš na srazech nesmál ještě víc.

 

Já bych Bohuša v tomto nepodceňoval. On je uznalý a tady by těch pár ?chybějících? milimetrů určitě toleroval.  

Podle inzerátu mají ty tvé 34 x 37 mm a Grande Reverso má 30 x 48,5 (976). Jsou teda sice o něco užší, ale jinak na fotkách i ve skutečnosti působí celkem masivně. Je to dané nejen tou délkou, ale i jejich výškou 10,2 mm.  

Já teď hrozně lituju, že jsem si je minule ve Vídni nezkusil dát na ruku. Jsem byl v jejich přítomnosti nějaký nesmělý. Ale hlavně jsem byl tehdy naprosto unešený modely Geophysic a Master Ultra Thin. Reverso jsem naplno docenil až doma při prohlížení katalogu.

Je to velká nádhera.

(https://www.youtube.com/watch?v=i8IIgvCIRoY)

 

 

edit: Chtěl jsem dát jen odkaz na to video, bez náhledu, ale neumím to. Omlouvám se.

Upraveno uživatelem Marcus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych Bohuša v tomto nepodceňoval. On je uznalý a tady by těch pár ?chybějících? milimetrů určitě toleroval.  

Podle inzerátu mají ty tvé 34 x 37 mm a Grande Reverso má 30 x 48,5 (976). Jsou teda sice o něco užší, ale jinak na fotkách i ve skutečnosti působí celkem masivně. Je to dané nejen tou délkou, ale i jejich výškou 10,2 mm.  

Já teď hrozně lituju, že jsem si je minule ve Vídni nezkusil dát na ruku. Jsem byl v jejich přítomnosti nějaký nesmělý. Ale hlavně jsem byl tehdy naprosto unešený modely Geophysic a Master Ultra Thin. Reverso jsem naplno docenil až doma při prohlížení katalogu.

Je to velká nádhera.

edit: Chtěl jsem dát jen odkaz na to video, bez náhledu, ale neumím to. Omlouvám se.

 

Myslel jsem klasická Reversa, ty mají tuším šířku 28mm.

 

Učili mě pravdomluvnosti,i když někdy je to spíš kontraproduktivní .

 

Dyť já tě znám a jsem na to zvyklý (a beru to).

Taky si ale rýpnu, líbí se ti vůbec něco z toho, co mám?

post-1538-0-71961600-1417945537_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano líbí,ale na Tvé ruce.Veskrze všechny Tvoje hodinky nejsou na mé párátka.Líbily se mi ty Orisy Big date asi nejvíc,pak jsi tam měl nějaké oblekovky myslím od Sorbuse?Ty byly fajn.

 

Jo, Rainer Brand byly super, ale přišly mi pro mě malé.

 

:crying_anim:

 

A když jsem měl na ruce Eterna Matic 1948, tak se mi zase posmíval Elda, že jsou dědkovské.

 

:crying_anim:

 

Nezdá se to, ale ty Edoxy jsou dost velké (půdorys). Tobě by byly velké.

 

Orisky byly super, ale když já chtěl FC ...

 

Na srazu to zapijeme.

:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by byly velké všechny Tvoje hodinky :-) Nejvíc nosím ty malé Mida a Ty jsou na pohodu,ani nevím,že něco mám na ruce.Rozměrově preferuju kolem 38mm a max.do 40mm,když mají trochu zahnuté nožky,aby mi seděly.Jinak jsem myslel ty Eterny ty byly super,pak ty Orisy.Oboje velmi pěkně zpracované,jednoduché a elegantní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem klasická Reversa, ty mají tuším šířku 28mm.

Já jsem na tobě nešetřil a dopřál jsem ti rovnou Grande. Řadu Classique, která prý zachovává rozměry původního modelu 38.5 x 23.05 mm, si opravdu na chlapské ruce neumím moc představit. Proto asi začali dělat i ten homage model Reverso Ultra Thin 1931 ve velikosti 46.8 x 27.4 mm.. To je zároveň dnes nejčastěji používaný rozměr pro pánské modely Reversa.

Tím bych to uzavřel a věnujme se Edoxu.

Má tady ten model nějaký další název nebo označení? Les Bemonts je jméno celé řady.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na tobě nešetřil a dopřál jsem ti rovnou Grande. Řadu Classique, která prý zachovává rozměry původního modelu 38.5 x 23.05 mm, si opravdu na chlapské ruce neumím moc představit. Proto asi začali dělat i ten homage model Reverso Ultra Thin 1931 ve velikosti 46.8 x 27.4 mm.. To je zároveň dnes nejčastěji používaný rozměr pro pánské modely Reversa.

Tím bych to uzavřel a věnujme se Edoxu.

Má tady ten model nějaký další název nebo označení? Les Bemonts je jméno celé řady.  

 

EDOX 972 72010 3NBN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

La bomba.. Zaregistroval jsem je u tebe až dnes ve vlákně co máte dnes na ruce. Vypadají peckově. Doufám, že je bereš na sraz!

 

Děkuju Jardo, pokud pojedu, tak jo.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý Bart, ten měl jen skateboard ...

(dneska jsem poté co si jeden ze synků (4) vytáhl z pytlíku Lega Scratchyho, stáhnul nějaký sestřih Itchy & Scratchy show. Za 5 minut přišla manželka a musel jsem to vypnout (přitom jsme se tak hezky bavili))

 

 

post-1538-0-61972600-1418582424_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...