Přejít na obsah

Mé přeORIENTování


Petr_123

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nene, budeš se divit, ale končím chrono-cestu - už mi to drbalo na palici. Na spoustě hodinek jsem dost projel jen tím, že jsem je impulsivně koupil a následně je nosil sporadicky, tak řekl jsem si DOST.

 

Když už se ptáš, tak dnes mám a s tím jdu do předčasného chrono-důchodu s tímto:

  • Ultimátní "Géčka" s rádiem a solárem
  • Krásně zdobený UNITAS
  • Krásné chrono pilotky
  • A vlastně Géčka na normální nošení.

Takže spokojenost. Popravdě, 3500,-Kč za Orienty mě opravdu nevytrhne a když se neprodají, tak si je nechám. Ale když se prodají, tak někomu udělají hodně radosti. Na mě to není ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, budeš se divit, ale končím chrono-cestu - už mi to drbalo na palici. Na spoustě hodinek jsem dost projel jen tím, že jsem je impulsivně koupil a následně je nosil sporadicky, tak řekl jsem si DOST.

 

Když už se ptáš, tak dnes mám a s tím jdu do předčasného chrono-důchodu s tímto:

  • Ultimátní "Géčka" s rádiem a solárem
  • Krásně zdobený UNITAS
  • Krásné chrono pilotky
  • A vlastně Géčka na normální nošení.

Takže spokojenost. Popravdě, 3500,-Kč za Orienty mě opravdu nevytrhne a když se neprodají, tak si je nechám. Ale když se prodají, tak někomu udělají hodně radosti. Na mě to není ono.

 

Jsem tě asi poslední dobou moc pozorně nesledoval. Z toho, co si pamatuju, tak o Géčkách vím, chrono pilotky jsou asi ty Steinharty a ten zdobený Unitas nevím. Tím chceš říct, že ty, tím myslím zrovna a konkrétně ty, jdeš do chronodůchodu bez Béček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooooo .... to je otázka .... to mi leží v hlavě ... jinak uteklo Ti to proto, že obě akvizice jsem realizoval dnes :D ... pokud bys chtěl reagovat dále, pokračujmě v SZ ať to tady neplevelíme :) . Mimochodem ty Orienty prodávám mj. i proto, že dvoje automaty už jsou na mě moc ... ale Béčka mi leží v hlavě. Tak uvidíme.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...