Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Spíš teoretizuju, budu se zbavovat dalšího kusu a nevim co dál. Ale proč by to byly vyhozený peníze? Navíc titanový 39 zatím vůbec nebudou.

Taky jsem asi moh počkat a vzít 39ky. titan mi moc nebere, mě se ta váha ocele líbí. Ty vyhozený peníze jsem se asi splet, myslel jsem že jsi to sám někde napsal, tak se omlouvám :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hele vy tri, vydeli jste je nazivo, kdyz jsou tak vyborny?

Za me sice originalni mozna ale nejsou vubec pekne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruiz.aw: tak ja jsem opacneho nazoru, ale to je jedno :)

Datumovka-zverstvo ( spatna citelnost, krouzek okolo, jak okno do ponorky)

Bila varianta, mdla, nevyrazna

Znacek firmy, jeste pridat dracka

Korunka, trochu priteplala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruiz.aw: tak ja jsem opacneho nazoru, ale to je jedno :)

Datumovka-zverstvo ( spatna citelnost, krouzek okolo, jak okno do ponorky)

Bila varianta, mdla, nevyrazna

Znacek firmy, jeste pridat dracka

Korunka, trochu priteplala.

Mě se ta datumovka společně s lumi znakem na strukturovaném cifenírníku a velmi povedenými plastickými indexi hodně líbí.  :cheers:

Jen malá otázka, co znamená "priteplala"?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Ti tady budu Tano trochu oponovat :D

 

Mě osobně se líbí. Sám jsem kdysi nosil předchozí prémiovou verzi. Rozdílů mezi stávající klasickou a premium verzí je poměrně dost a právě ta premium to u mě vyhrává na plné čáře. Kulatá datumovka krásně koresponduje s logem na dvanáctce a zubatým okrajem lunety. Plastické indexy a luminiscenční logo jsou boží. Safírová luneta s luminiscencí posouvá hodinky zase o něco výš. Pro mě jsou O2 Premium důkazem, že i Günter umí udělat originální a pěkně vypadající potápky  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

El Nano: ja vim, ze jsi mel :) , spis si polozme otazku, proc je nemas? ;)

-ze koresponduje datumovka s logem na 12 je sice pekna vec, ale odecist datum s pootocenou ruce nelze.

-proste ty hodinky maji papirove vse, max.vybava ale v realu skutek-utek :)

Uz ale mlcim :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

El Nano: ja vim, ze jsi mel :) , spis si polozme otazku, proc je nemas? ;)

-ze koresponduje datumovka s logem na 12 je sice pekna vec, ale odecist datum s pootocenou ruce nelze.

-proste ty hodinky maji papirove vse, max.vybava ale v realu skutek-utek :)

Uz ale mlcim :taz:

 

Protože v nich byl Soprod a tudíž se vrátily do Německa. Tak si tu pazuchu prostě otočíš tak, aby datum přečíst šlo ne  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štajny mám rád a tohle je zrovna to čemu já a jen já, říkám kolotoč.  Bílej cifr je pro holky...   můj názor,  orámování datumovky... souhlasím s tanem,   korunka je taková ...  no buzíkovská.

To co Gunter kopíruje , kopíruje dobře.  To co vymyslí sám, je dost  dada.  Pro mě tedy.

Takže se těším na vlákno co máte na ruce.  Jelikož tyhle to určo rozsvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Tanem - originální, ano...hezké? no..... Nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale Gintr by se měl držet kopírek, to mu celkem jde. 

 

Souhlas s Tanem - originální, ano...hezké? no..... Nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale Gintr by se měl držet kopírek, to mu celkem jde. 

Přesně.  Kopírky nemaj chybu,  vlastní invence ukazuje to, proč se za originál tak draze platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...