Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Jaké máš dojmy ze zpracování a DLC úpravy ?

Prozkoumam zitra za denního světla ale prvni dojmy jsou velmi dobre. Zpracování nemam co vytknout, at se jedna o pouzdro, korunku nebo super rucky. Indexy jsou naživo taky skvěle, zitra zkusim nafotit lepe.

S korunkou se příjemne manipuluje, ale zároveň nevadi, skvěle vyvážené.

 

Dlc pusobi dobre, jaka bude odolnost uvidíme, ale je to moc příjemná zmena při vsech lestenych a brousenych pouzdrech co mam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozkoumam zitra za denního světla ale prvni dojmy jsou velmi dobre. Zpracování nemam co vytknout, at se jedna o pouzdro, korunku nebo super rucky. Indexy jsou naživo taky skvěle, zitra zkusim nafotit lepe.

S korunkou se příjemne manipuluje, ale zároveň nevadi, skvěle vyvážené.

Dlc pusobi dobre, jaka bude odolnost uvidíme, ale je to moc příjemná zmena při vsech lestenych a brousenych pouzdrech co mam

Když vstoupili na trh, tak jsem si je u výrobce objednal s ocelovým pouzdrem. Později jsem to změnil na DLC, tak bych měl parádní trojku 44mm pilotek, ale rozhodl jsem se objednávku stornovat a počkat na dojmy uživatelů. Tak, šup šup, užívej, dokumentuj, recenzuj...

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda všimnul jsem si toho až teď a musím říct, že vypadají zajímavě. Ten řemen je peckovej! Jak se mi černá na hodinkách moc nelíbí, tak tady to PVD vypadá lépe než ocel. Otázkou je, co šrámy ... jak je to "černění" odolné? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda všimnul jsem si toho až teď a musím říct, že vypadají zajímavě. Ten řemen je peckovej! Jak se mi černá na hodinkách moc nelíbí, tak tady to PVD vypadá lépe než ocel. Otázkou je, co šrámy ... jak je to "černění" odolné? 

 

Odolnost uvidíme. Mělo by to byt odolné dostatečně na normální nošení, čas ukáže :)

 

 

Když vstoupili na trh, tak jsem si je u výrobce objednal s ocelovým pouzdrem. Později jsem to změnil na DLC, tak bych měl parádní trojku 44mm pilotek, ale rozhodl jsem se objednávku stornovat a počkat na dojmy uživatelů. Tak, šup šup, užívej, dokumentuj, recenzuj...

Budu se snažit :)

post-18261-0-18312600-1427481507_thumb.jpg

post-18261-0-62597400-1427481518_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...