Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Neviem kam to dat - dam sem.

narazil som na tuto limitku, mozno niekoho zaujme.

 

Este je niekolko kusov volnych.

 

https://www.steinhartwatches.de/de/catalogsearch/result/index/?p=5&q=North+Sea+Ltd.+Edition

 

 

Ty jsou vyloženě parádní, na té gumě se mi líbí moc. Bohužel sice standardních 42 mm, ale to je na moji ruku prostě moc, chtělo by to 39 nebo max. 40 mm. Achjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozumiem, co nuti niektorych jedincov hladat za vsetkym kopirku, fejk ....  ?

 

Romane, Ty víš, že proti inspiraci větší ani menší nic nemám, v historii si tím prošla spousta značek i takové, u kterých by to člověk nečekal. V dnešní době je už toho takový mraky, že je udivující, když náhodou nový hodinky někomu něco nepřipomínají. Ale v tomhle případě to je prostě stejně tak jasný, jako to, že Oceany 1 se inspirovaly u Rolexu. Ale vnímám to jak jsem psal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to skutečně vypadá, že vykradli pár let starý design, pokud už tedy neexistoval dřív než u Panerai. Vymahatelnost asi bude těžká, musí být žalobce. I když směrnice na to máme.

 

First, a word about the change in European Union law. This law is important both in making creators? rights more effective throughout the EU and in bringing those rights closer in harmony with EU intellectual property (IP) law as a whole. As of July 28, 2016, the Copyright, Designs and Patents Act extends the copyright for a designer?s work from 25 years to 70 years. (A six-month grace period in the UK has been granted to allow retailers to clear their stock of works that might be in question under the new Act.)

 

https://cpip.gmu.edu/2016/08/15/the-european-union-extends-copyright-in-design-and-critics-balk-yet-again/

 

 

Odesláno z mého TA-1032 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 vykradli pár let starý design, pokud už tedy neexistoval dřív než u Panerai. 

https://www.salonqp.com/features-2/hard-case-the-history-of-the-panerai-mare-nostrum/

 

přijde mi to jako když ste objevili ameriku ..... tenhle model (steinhart) existuje už řadu let, akorát to má novej cifr a cosc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, Ty víš, že proti inspiraci větší ani menší nic nemám, v historii si tím prošla spousta značek i takové, u kterých by to člověk nečekal. V dnešní době je už toho takový mraky, že je udivující, když náhodou nový hodinky někomu něco nepřipomínají. Ale v tomhle případě to je prostě stejně tak jasný, jako to, že Oceany 1 se inspirovaly u Rolexu. Ale vnímám to jak jsem psal. 

ja ti plne rozumiem. okata inspiracia je nieco ine. skor mi ide o to, ze tu sa pise, ze skoro vsetko je nejaka kopirka.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kopírka to je,  na druhou stranu furt kvalitní hodinařina.

Což u fíků právě nebývá.

Stejně mi přijde že Gunther to míchá tak,  aby si dost lidí z odborné veřejnosti popudil,  jelikož je to ta pravá reklama zadarmo.

Ruku na srdce.  Spousta lidí si za desítku koupí raději mobil.  O jiných částkách nemluvě.  Mě ta laborace na hraně žaloby a nízké pořizovací ceny prostě baví.   A navíc štajny prostě normálně fungují,  takže vo co de?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marhi: nejde o nic, neni lepsi ten mobil?

A co si predstavujes pod pojmem kvalitni hodinarina? :)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v elektronice dělám  a to totální černá díra na peníze.  Štajny dráždí cenou a designem.  Toť za mě vše.  A udělaný jsou dost solidně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marhi: ok, jen jsem cekal vic, ale v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...