Přejít na obsah

Vylet do zakulisia LUM-TEC


People

Doporučené příspěvky

Narazil som na velmi pekne spracovany clanok o navsteve firmy lumtec. Je to v anglictine s par fotkami. Chris Wiegand je clovek na spravnom mieste a vie ako na to. 

-Lumtec v podstate je znacka zberatelov hodiniek a hlavne pre aktivnych clenov na hodinkovych forach vo veke 25-40rokov. To sme my :)

 -vraj ma kopu navrhov, prosieb a ziadosti na hodinky vo velkosti 38-40mm a prekvapivo je zaujem aj 24hod ala airman.

3f7fefc0-d4a2-4f68-81d2-cc8394d3756e_zps62cc5a6c-7792-4193-a230-1e3a2556eaac_zps

 

b2f50d44-043e-41a2-a8cf-509de7326f20_zps

 

viac zaujimavych informacii najdete tu

http://watchintyme.com/thread/7809/spotlight-on-lum-tec 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daemone? 

No co co :) už jsem za jejich proklamovanym věkovym stropem, co naděláš. Konečně, maj asi i pravdu. Jestli se nepletu, Ty si jedny vyhrál, už jsou doma? Nebo se pletu...jo, už chápu to s tim věkem. Jako s tou blondýnkou, ráno se vzbudí, kouká, tupě kouká, v tom její matka zavolá, Lenko vstávej do školy. Plácne se dlaní do čela a povídá: ,,Jooo, tak Lenka hmmm..."

     Těch 38mm mi k nim nepasuje, ale zase, holky je maj taky rády. Musej dostat svůj prostor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Hmmm ....

Tady asi bude hodně vyřazených z kategorie věku. :lol2:  :lol2:

 

Honzo, podle mě jde spíš o to, kde se kdo cítí.

Kdybychom kupovali hodinky přesně podle toho, pro koho jsou hodinky určeny, tak tu musí být polovina potápěčů a druhá polovina létá do vesmíru ...

:)

 

Každopádně ten zelený kaučuk musím mít!

(do teď jsem o něm nevěděl)

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...