Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

....ale klidně jim svěřil i daleko důležitější věci. A za to DÍK!!

Co přesně máš na mysli?

 

 

Jo a Frantíkovi jsem dlužil stovku asi půl roku a nechtěl ji po mně. Tak jsem ji pak přihodil na Gila.

A Viktorovi dlužím asi 10 obědů. Vlastně už jen devět.

A Harrymu doutník.

A několik lidí mi tady dluží panáka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 319
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow

Zažil jsem takový příklad gentlemanského chování, že mu snad nebudete ani věřit.

 

Když jsme ještě u nás na severu v Jablonci pořádali srazy, jezdili k nám kluci z Prahy. Několikrát také přijeli Jakubisko a Chumpus. Při druhé nebo třetí návštěvě přivezl Chumpus svou proslavenou sbírku hodinek Oris Chronoris, která obsahovala jak vintage kousky tak i jedny nové, oranžové Chronorisy.

V té době jsem nenosil žádné hodinky, svou sbírku o více než dvaceti kusech jsem postupně rozprodal aniž bych doplnil byť o jedny jediné. Nakonec mi nezbylo nic a tak jsem koupil pořadný, velký, přechytralý telefon  :D . Bez časomíry na zápěstí jsem si časem zvykl, dá se. 
Ke konci srazu se ke mně Chumpus naklonil, seděli jsme vedle sebe a řekl mi dvě věty, které mi doslova vyrazily dech. "Nechceš si půjčit ty nové Chronorisy ? Nepotřebuji je a tak si je nech, na jak dlouho budeš potřebovat. "  Nabídku jsem s velkými díky odmítl, nemohl bych si dovolit ,při mém stylu života, vzít do opatrovnictví tak drahé hodinky. Bál bych se, že by je někdo při mých častých návštevách nemocnic ukradl. Také bych se obával, abych je někde neškrábl nebo nedej bože závažněji nepoškodil.

 

Musím zdůraznit, že do té doby jsme se s Vojtou znali pouze virtuálně a pak následně jednou nebo dvákrát viděli na srazu. Vojta byl tak neuvěřitelně kamarádský, že se mu mě zželelo a zde musím vypíchnout zcela nezištně bez jakéhokoliv finančního zajištění mi nabídl hodinky za několik desítek tisíc.

 

A tak i zde, na tomto místě, musím Chumpusovi složit poklonu a velmi poděkovat.  Máš můj obdiv Vojto, toto Ti nikdy nezapomenu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím zaklepat, sešel jsem se osobně za ty léta s haldou lidiček s fóra, koupil dost hodinek od Swatchek až po Breitlingeny, dost ostatních hraček pro pány od Rotopedu až po E-shop a to vše k plné spokojenosti, samej gentleman :clap: Doufám, že i druhé strany byli stejně spokojené jako jsem byl já"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodeje a nákupy nebudu komentovat. Provedl jsem jich desítky a vždy bylo všechno tip top.

 

Spíš bych vypíchl alespoň tři zdejší akce:

 

- pomoc starému pánovi v nouzi

- sbírka pro Giliuse

- akce Světluška a hodinky pro slepýše

 

Určitě toho je víc, ale i toto by v dnešní době, kdy většina lidí nevidí dál než na špičku svého nosu, mohlo stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodeje a nákupy nebudu komentovat. Provedl jsem jich desítky a vždy bylo všechno tip top.

 

Spíš bych vypíchl alespoň tři zdejší akce:

 

- pomoc starému pánovi v nouzi

- sbírka pro Giliuse

- akce Světluška a hodinky pro slepýše

 

Určitě toho je víc, ale i toto by v dnešní době, kdy většina lidí nevidí dál než na špičku svého nosu, mohlo stačit

Jeee, na slepejse jsem si vzpomel, kdyz jsme meli nedavno setkani a spousta z nich ty hodinky porad ma. Jsou teda dost dojebany, protoze voni s nima porad nekde mlatej, ale nosi a je ty hodinky porad slouzi. Tady abych nezapomel bych chtel pripomenout gentlemansky Koscom, ktery dal brutal slevu a spolecnost Wenger, ktera do druheho kola dala 10 kusu dokonce zadarmo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec všichni jste křupani nebo snobové. :D

 

 

Hlavně Ostraváci a jeden floutek z Pardubic...

 

Dlužím ti dvě stofky, tak neser. Tedy jestli nemyslíš Sonnyho.C, to je floutek, ale nemluví, tak se to nedá takhle poznat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super vlákno: Taky jsem tu zažil jednu tehdy pro mne šokující skutečnost. Prodával jsem hodinky do Košic a huhu poslal peníze s tím,že hodinky mám poslat až mi dojde platba.

V této republice něco nevídaného. Díky za  tento spolek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Jak jsem psal, ztratil jsem poutko k řemenu ISOFRANE. Nemilá věc....  Během 24 hodin se mi ozvali kamilB a Cyber přes SZ a oba mi poutko nabídli,  :)  čímž mě dostali do prekérní situace. Oběma moc děkuji a jdu se s nimi domluvit, jak to udělat, aby nemuseli lítat na nějaké pošty a já si mohl u jednoho z nich poutko vyzvednout.

 

pánové, klobouk dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...