Přejít na obsah

Fotka

Gentlemani fóra

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
232 odpovědí na toto téma

#221 tkol

tkol

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

• Member_50
  • 1 195 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 15.květen.2019 - 17:54

patprom

Něco jsem poptával, něco co si úplně každý cení penězi. Patrik se mi ozval, že má a pošle. K mému obrovskému úžasu zadarmo, že je přeci logické, že když on to obdržel zdarma a už to nepotřebuje, tak za to přeci nic nebude chtít a ať to poslouží někomu jinému, kdo to potřebuje víc!!

Z mého pohledu je toto akt hodný gentlemana fóra, kterým Patrik bezesporu je...

Ještě jednou moc děkuji a máš to u mě!! :)
“No tree, it is said, can grow to heaven unless its roots reach down to hell...”

#222 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 892 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 16.květen.2019 - 15:15

Členové rango a Ondrej71 mohou sloužit jako ukázkové příklady slušného a férového chronom-gentlemanství. Byla radost se s nimi potkat.

#223 EngineerHack

EngineerHack

Závislák

• Member_50
  • 680 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kosice
  • Fanoušek značky:PRIM, Omega

Publikováno 21.červen.2019 - 06:36

Roland Sands je proste dokonalej clen. Odeslal kopu pikatchu hodinied a urobil malejmu vanoce uprostred leta. Co ma ale maximalne prekvapilo ze odmietol aby som mu poslal peniaze za postovne...a to som mu to nukal parkrat. Dokonalej gentleman a perfektnej clovek :)

#224 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 536 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 18.červenec.2019 - 13:51

Fijo
Kontaktoval jsem ho, protože stále hledám pracovní hodinky. Nejenže o něčem věděl, ale nechal mi je sakra lacino :-))).
Moc díky Filipe.

#225 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 483 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Panerai, Rolex, Tudor, Omega

Publikováno 22.červenec.2019 - 17:44

ZRNO...

Pomoc při vyřešení dosti nepříjemného problému s profi čístírnou do které jsem dal vyčist svou Chmag bundu,ale vrátil se mi kus sepranýho žvance s vysvětlením, že si za to můžu sám...

Nebejt Oty tak mám jak po bundě tak po finanční náhradě...

takže děkuju moc za pomoc a jsem kdykoliv ready se revanšovat:-)

#226 Z. Paul

Z. Paul

Tik Ťak

• Member_50
  • 1 782 příspěvků(y)

Publikováno 23.červenec.2019 - 08:01

Člen kupko

Pomohl mi skrz nehodinkový díl, zadarmo, nezištně a ještě zaplatil pošťáka. Moc děkuji.

Neříkám nic, ale na má slova dojde.

Mé reference -->zde<--

Prim "Šupináč"Vintage Delbana ● Casio G-Shock G7900A-4 ● Citizen Promaster NY-0040 ● Helgray Hornet Bandit ● Casio F-91W 

Seiko SRPA21K1 PADI Special Edition "PEPSI ŽELVY" ● Garmin FORERUNNER 230 HR Premium Yellow ● Garmin FENIX 3 Gray ● 

Vostok Amphibia -  Ну, погоди! Chronomag L. E. 

#227 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 506 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 23.červenec.2019 - 08:17

ZRNO...

Pomoc při vyřešení dosti nepříjemného problému s profi čístírnou do které jsem dal vyčist svou Chmag bundu,ale vrátil se mi kus sepranýho žvance s vysvětlením, že si za to můžu sám...

Nebejt Oty tak mám jak po bundě tak po finanční náhradě...

takže děkuju moc za pomoc a jsem kdykoliv ready se revanšovat:-)

Luky, co to bylo za "profi čistírnu"? Takhle mi zničit mojí Aplhu, tak bych se neznal. Co to je za píčovinu, že si za to můžeš sám, když ji přijmou k čištění?

BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

#228 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 483 příspěvků(y)

Publikováno 23.červenec.2019 - 09:19

Dave byla to velka cistirna na praze zapad. Jde o to, ze unda se vratila total oprana, olejskana od zehleni a v jinem tvaru, je fakt ze slo o tvrdy režný vlákno a prave proto sem to dal k profikum, doma bych me strach to hodit do pracky, ale ve finale to dopadlo jeste hur.
No a kdyz sem jim teda jako zavolal, co to jako je, tak me pani majitelka vyrvala, ze sem jim dal bundu uz znicenou, dlouho nošenou a prežehlenou(mam ji rok a diky teplymu pocasi sem ji mel na sobe asi 3x...) a ze
Nechapes nic. Nakonec jsem to prave nechal dat na pojistovnu a jako v pohode alespon castecne.... ale ty kecy a osočovani, to nepochopim, misto aby rekli, hele jo nepovedlo se to, nase chyba podme to resit... ani nahodou..

#229 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 506 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 23.červenec.2019 - 09:22

Takhle mi jednou zničili bundu od RL, péřovku ... a od té doby vybírám, ale to sem nepatří. Každopádně díky.

BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

#230 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 483 příspěvků(y)

Publikováno 23.červenec.2019 - 09:42

Takhle mi jednou zničili bundu od RL, péřovku ... a od té doby vybírám, ale to sem nepatří. Každopádně díky.

je to pakarna a do toho ted neco podobnyho resim s kobercem kterej byl celkem drahej a v cistirne ho vycistli tak, že vydřeli ty fleky od kafe do bíla)na modrém koberci...) takže taky supr...dneska fakt nestačí že to dáš k profíkům a zaplatíš za to raketu, nene..

#231 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 3 346 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 7.srpen.2019 - 21:46

Martar

Nevychadzala chronoposta, Fedex sa zadrel, tak sa Martin zobral a doniesol mi hodinky osobne do BA.
Velka vdaka, klobuk dole pred takymto gentlemanom.

#232 tommasini

tommasini

smutný klaun

• Member_50
  • 995 příspěvků(y)

Publikováno 19.srpen.2019 - 18:21

huhu4d:

Tomáš nedohledal článek tahu k mým hodinkám, tak sáhl do vlastních zásob a rychle mi poslal svůj. Má opravdu můj obdiv a rozhodně si zaslouží zařadit mezi zde extra pochválené.

Díky moc Tome.

#233 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 7 314 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 20.srpen.2019 - 15:29

Prochy68

Nabídl se s pomocí konfigurace síťového prvku, sice se nám to nepovedlo, ale i tak moc děkuji za snahu a obětovaný čas.