Přejít na obsah

Fotka

Gentlemani fóra

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
232 odpovědí na toto téma

#41 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 885 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 7.prosinec.2014 - 18:49

Paráda :-) Takže, když něco ztratíme, nebo nám něco bude chybět, máme to psát tady do toho vlákna?

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#42 Roman I.

Roman I.

nic

• Member_50
  • 6 037 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pardubice

Publikováno 7.prosinec.2014 - 18:52

Já bych asi radši, když by se tady v budoucnu napsal pěkný post jako poděkování někomu, kdo kolegovi na fóru pomohl, třeba .   :)

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou...

#43 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 885 příspěvků(y)

Publikováno 7.prosinec.2014 - 19:02

Aha, jsem si říkal, jak to myslíš :-) tak snad se to tady bude brzy nicky jenom hemžit, a už nebudu plevelit..

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#44 nickolas

nickolas

Záslivák

• Member_50
  • 3 841 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:mezi Beskydem a Pradědem
  • Fanoušek značky:Pijte poličské pivo denně, i v noci!

Publikováno 11.prosinec.2014 - 10:02

Myslím, že tady patří i moje zkušenost s KFL. Včera jsem od něj koupil Damaska... Měl jsem problém s hotovostí a byť jsme se viděli poprvé v životě, KFL mi hodinky prostě dal s tím, že mu peníze pošlu až druhý den. A ještě mi pak poslal omluvnou SMS, že mi zapomněl dát přívěšek na klíče a že mi ho pošle kurýrem! O spontánní slevě nemluvě...

Klobouk dolů!!!

#45 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 8 162 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 11.prosinec.2014 - 11:11

Tak ja sem hodim clena tondako. Mam u neho v servise dvoje hodinky a tolko ochoty a dovery sa len tak nevidi. Ako servismana nie len na Seiko ho naozaj odporucam.

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#46 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 2 076 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 11.prosinec.2014 - 11:33

Já se přidám s pochvalou na člena "pikec". Nikdy jsme se neviděli, přesto neměl problém mi poslat hodinky bez zaplacení s tím, že buď si je nechám a pošlu peníze, nebo je zase vrátím, kdyby se mi náhodou nelíbily ! Více takových na fóru !!

#47 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 783 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:swiss

Publikováno 22.prosinec.2014 - 21:21

Pro mě sem jednoznačně patří po dnešním setkání člen "cali". Byl ochoten se se mnou sejít, dva dny před Štědrým dnem, kdy má každý člověk milión jiných starostí a neví kam dřív skočit a předvést a půjčit mi naživo hodinky, které si chci koupit. Díky němu nyní můžu s klidným srdcem hodinky objednat, neboť jsem zjistil, že mi nejsou malé, jsou velice pohodlné a zpracováním vypadají naživo mnohem lépe než na fotkách a videích. Takže ještě jednou díky cali za možnost vyzkoušení Tvých hodinek na ruce a za příjemný pokec!

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 * Oris Big Crown Original Pointer DateHamilton Khaki Mechanical H69419933 * Hamilton Khaki Mechanical H69439531Oris Divers Sixty-Five * Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73               Reference: Povidláček              

#48 Koza_c

Koza_c

Závislák

• Member_50
  • 830 příspěvků(y)

Publikováno 22.prosinec.2014 - 22:02

Je tu spousta takovych clenu napr.
polda.p: ac se nezname se sam nabidl, ze mi v Nemecku zaplati, zakoupi, doveze a preposle nejake parfums od Dior.
sibirnaya: ac se nezname napsal jsem dotaz, jestli nahodou nema navic trn. sponu a bez problemu mi ji nabidl a odeslal.
JaRooN: ac se nezname se sam nabidl, odnesl moje hodiny na opravu, zaplatil a preposlal bez sebemensiho zavahani.
filo-boxer: ac se nezname mi na moji prosbu vysel vstric a bez vahani na www.eBay.de vydrazil, zaplatil a preposlal aukci.
Patrik: ac se nezname mi kdykoliv i cokoliv, zaplatil, vydrazil, preposlal, prelozil atpod..

zrno: ac se nezname, napsal jsem dotaz na vyrobu reminku ci penezenky, na cez vyrobil dle mych predstav a osobne bez problemu dorucil.
Je tu mnoho clenu co mi za kazdych okolnosti vyjdou vstrici a jsem hrdy, ze jsem na tomto webu registrovan.

Raketa
Breitling Superocean Steelfish 44

#49 Arthur N.

Arthur N.

Megazávislák

• Member_50
  • 2 348 příspěvků(y)
  • Bydlí:Západní Čechy
  • Fanoušek značky:už asi jen SEIKO:)

Publikováno 10.leden.2015 - 11:29

No, za tu dobu co jsem tady jsem se setkal s hodne gentlemanu a denicek si nepisi. Nemohu vsak nevzpomenout na:
Filo-boxer:poptaval jsem Nomos sponu,tak mi ji venoval
Patrik: financni rady, pak nakup ze Singapuru
Mrazik: touzil jsem po motylovce a dostal jsem darek
Zrno: rychle usiti uzasnych remenu na Stowy a Nomosky
Roman I.: potreboval jsem lestici ubrousek Cape cod a Roman se hned nabidl
Pebe: na vytuneni Seiko mi posle cerny venec day-date

Tento příspěvek byl upraven od Arthur N.: 10.leden.2015 - 11:31

#50 pery80

pery80

Učedník

• Member_50
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 10.leden.2015 - 15:31

Nemohu tedy nezmínit gentlemana Horhe,který mi objednával u Harolda z Honkongu či jiné tramtárie vložku lunety na mé samuraie.Je to už asi dva roky zpátky a pořád mě to těší,když si na to vzpomenu.Nikdy jsme se neviděli.

Další ochotný člověk na fóru- Vintage lover,poradí méně znalému , nedělá ramena a mě to neskutečně těší.B-)

#51 guzmic

guzmic

Zlatý digi zlatý adidi...

• Member_50
  • 2 812 příspěvků(y)
  • Bydlí:Horní Uhry a přilehlé okolí
  • Fanoušek značky:Prim, Omega, Seiko a Breitling.

Publikováno 12.únor.2015 - 17:32

Za mě rozhodně kluci, Jeronimo ze Zlína a Tico1 ze Slovenska. Obdarovali mě krásnýma vintage Bulova. Za mě 1+++ oba dva.

#52 Mechac

Mechac

Megazávislák

• Member_50
  • 1 079 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysocina

Publikováno 14.únor.2015 - 13:30

Myslim, ze sem urcite patri jinak tichy uzivatel fora Pjchrono, ktery me sam kontaktoval, kdyz jsem hledal tady na foru vysnene oblekovky na svatbu - Zenith Elite, nacez mi je na vikend zapujcil. Jeste jednou diky. Dale Jorg8X, ktery se mi sam nabidl prijet s Breitlingama na pul cesty 200 km, v patek v 8 vecer! Diky :-)

Seiko Orange Monster - Seiko Stargate - Fortis B-42 Marinemaster - Steinhart Ocean Vintage GMT - Longines Hydroconquest - Breitling Colt II - Omega SMP Ceramic - Oris Divers Date

#53 cecil

cecil

Megazávislák

• Member_50
  • 1 253 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Weightlifting,heavy weight boxing,LEONE,BEN LEE,
    UNICEF. Depeche Mode

Publikováno 15.únor.2015 - 12:51

SaKal,sashator,pitrs182,RomanI, rád bych vyjmenoval všechny kluky co jsem s nimi nejen obchodoval ale kteří mi i pomohli v nákupu nebo i jen poradili.Bohužel ne na všechny si vzpomenu tak děkuji tímto i těm co jsem nejmenoval.

#54 Jeronimo

Jeronimo

®

• Member_50
  • 5 994 příspěvků(y)
  • Bydlí:Status varování
  • Fanoušek značky:Status varování

Publikováno 5.březen.2015 - 17:02

Anela/Honza mi dnes pěkně vyrazil dech. Ve schránce obálka v obálce řemen. Říkám, áá asi popletená adresa, tak budeme přeposílat. Nebo... že bych zapomněl, že mám něco objednáno. Možné je všechno, člověk je utahaný, dá si pár skleniček a objednávka je na světě. Opatrně jsem ho vybalil abych nepoškodil vnitřní obálku s pečetí. Koukám na řemen a říkám, hmm modročerné prošití. Zrovna takový by se mi určitě hodil a začal jsem jen přirovnávat k Igenům, ale nenasazoval jsem ho. Vracím se k obálce, ještě jendou se chci podívat na adresu. Teprve pak jsem si všimnul ručně psaného dopisu...

Já osobně jsem z lidí hodně unavený a otrávený, asi protože s nimi musím pracovat, ale tohle mě opradu velmi potěšilo.

Přiložený soubor (y)

Foto galerieAtelier Jeronimo - out of service 114 days..  Na prodej: 

#55 Marcus

Marcus

REHAUT

• Member_50
  • 2 886 příspěvků(y)
  • Bydlí:v kajutě
  • Fanoušek značky:DOXA

Publikováno 5.březen.2015 - 18:46

A já sem napíšu Jeronima.

Nic jsem s ním nedomlouval, ani neobjednával a jen tak mi přinesl novou korunku a lunetu na Prim Sport 2, protože věděl, že budeme ve stejnou dobu na stejném místě. Bídný stav původní lunety a korunky znal jen z mých fotek, nikdy předtím jsme se osobně nesetkali. Dokonce mi i oba nové díly nainstaloval do mých hodinek.

Díky Jeronimo a těším se na brzké setkání na srazu. 

#56 m.n.

m.n.

It's toasted!

• Member_50
  • 2 684 příspěvků(y)

Publikováno 27.březen.2015 - 10:28

villain83 - aniž bychom se znali, sám se mi ozval, protože ví, že mám rád JLC a poslal mi vintážní katalog jégrů. Udělalo mi to radost.

#57 hodnypan

hodnypan

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 377 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Chronokurtizána

Publikováno 8.duben.2015 - 19:40

Bylo, je a bude jich určitě víc. Ale naposledy třeba Zrno: opravil mi na počkání na ulici ztrženou niť na řemenu a k tomu ještě gentlemansky odmítl nabídku finančního nebo pivního vyrovnání + navíc příjemný pokec. Jediné "mínus" je, že trochu přikrmil SubBrouka v mé hlavě...:)

#58 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 7 315 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 21.květen.2015 - 16:50

Chtěl bych veřejně poděkovat uživateli SCIFI, který reagoval na post ve vlákně "co mě dnes naštvalo" a nabídl pomoc.

#59 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 775 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za vodou
  • Fanoušek značky:Seiko, Japan Made First.

Publikováno 21.květen.2015 - 19:38

připisuji Chumpuse, 

za naprosto špičkovou pomoc v chorobě Seiko, varianta Singapurus, moc dobrý nákup. :notworthy:

**

***  ALL YOU NEED IS SEIKO ***

#60 Quido Morava

Quido Morava

magor nejen chrono

• Member_50
  • 2 308 příspěvků(y)
  • Bydlí:ČR, Severní Morava
  • Fanoušek značky:je toho habakuk

Publikováno 11.červen.2015 - 09:42

Za sebe musím tedy obecně pochválit asi všechny, s kým jsem měl co do činění, ať už šlo o rady, transakce s hodinkami, či o maličkosti jako spony, strapy atp. Opakovaně se setkávám i s trpělivostí a shovívavostí k mým případným vrtochům. Pokud  mi někdo "nevoní" a nebudí důvěru, je to většinou poznat hned z pár vět v SZ a s takovým členem pak nerozvíjím komunikaci.  Mám dobrý pocit z celkové kultury tohoto fóra a nějaké ty žabomyší názorové spory to nijak pokazit nemohou. Se vší úctou k ostatním, bych asi vypíchl  "sibirnaya" za jeho velkorysost (nic není problém), dále  "zrno" a "baker" za  ochotu kdykoli cokoli udělat, poradit a vysvětlit, i když si vymýšlím.

Je to tu fajn a je dobře, že si to hlídáme.

Q.M.