Přejít na obsah

Jaeger Le Coultre Master Calendar ref. Q151842A


Doporučené příspěvky

Moje první seznámení s Chronomagem bylo před lety dost hektické,

protože jsem  dostal možnost pořídit si dražší hodinky, ale nechtěl jsem udělat chybu.

 

A tím to všechno začalo...... googl, chrono24, ebay a ostatní.......... pár dnes již i pro mě divných otázek tady na Chronomagu :-),

a nakonec jsem si před těmi 4mi lety pořídil IWC Protofino Chrono.

 

Dostal jsem tu slova chvály, že to není na první počin vůbec špatný a tak jsem s tímto vědomím v klidu v duši žil 4 roky.

 

Jednou za čas mi to ale nedá a kouknu sem do prodejního vlákna, nebo na chrono 24......... a to je To, co jsem před 3mi měsíci neměl dělat :-)

 

Úplnou náhodou jsem narazil na nějaký sportovní JLC, snad dokonce od českého prodejce, kde byly na fotce s nějakou zbraní a náboji.

To mě navnadilo a řekl jsem si, že sportovních hodinek mám dost, ale že bych možná vyměnil svá nevyužitá IWC chrona za něco s jinými komlikacemi od JLC.

 

Narazil jsem na model Master Calendar, který mě fakt asi uhranul, protože i po několika měsících koukání na obrázky vidím jen dokonalé křivky.

 

Tři nabídky  jsem si uložil do poznámek a zkoušel jednoho prodejce po druhém, kdo mi nabídne nejlepší cenu,

První nabídka byla nejlepší, ale bohužel jsem se ozval pozdě a prodejce měl již rezervaci .-/ Když jsem ale i po týdnu viděl rezervaci,

udělal jsem mu nesmyslnou nabídku, kterou naštěstí nepřijal :-)

Další prodejce nekomunikoval a třetí, o kterém se i tady nepíše moc dobře  http://www.timelounge.at na me zkoušel triky nevídané.

Chtěl jsem po nich detailnější fotky, ale co mi poslal údajně s tím, že je to focené mobilem byla katastrofa. 

Prosím ho, aby se snažil udělat alespoň jednu fotku, která nebude rozmazaná a aby mi poslal i fotku spony a řemenu.

Na to mi poslal "pouze" fotku spony a kouskem řemenu, který ale nebyl hnědý krokouš, ane nějaká černá kráva.

OK, píšu další mail, že nesouhlasí barva řemenu proti původní fotce na chrono 24.

Druhý den mi píše úplně někdo jiný s tím, že jsou hodinky prodané.. no OMG, nervy jsem měl.

 

Zase jsem měsíc čekal a ejhle........ můj oblíbený model z Nizozemí, za slušný peníze včetně dopravy, včetně všech možných

záruk od Chrono 24. Objednávám, platím, 2 dny čekám na Fedex a........ jsou tady :D

 

Nebyl jsem si jistý, zda mi nebude líto mým IWC, které budou tím pádem nevyužitý a proto je prodávám :

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/78531-iwc-portofino-chronograph-automatic-ref-3783-02/

 

Ale NE, líto mi to není :-)

 

Tady jsou nějaké první fotky mobilem hned po rozbalení:

 

 

 

 

post-10679-0-18057400-1418043306_thumb.jpg

post-10679-0-36365400-1418043311_thumb.jpg

post-10679-0-34106900-1418043317_thumb.jpg

post-10679-0-32029500-1418043323_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc pěkně gratuluju! Opravdu klasické jégrovky, mně se tento model s okýnky dne v týdnu a měsíce při okraji číselníku líbí daleko víc než model současný (Q155 84 20).

Ať dlouho slouží, ať z nich za půl roku neděláš další putovní chronomagický kousek!

 

petr

 

PS: A napiš prosímtě aspoň pár dojmů, až si na sebe trochu zvyknete, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nejbližší době mě čeká návštěva mistra Šímy, protože potřebuju novýho krokouše. :-)

 

Mimochodem, chci se taky podělit o info o JLC servisu v ČR.

Při mém hledání těchto hodinek jsem narazil na kupu inzerátů s kovovým tahem, ale protože mám radši kůži,

tak mě zajímalo, kolik by stála výměna.

Volám k Dušákovi, ty udajně prodávají, ale neservisují.

Takže zkouším Carollinum s otázkou kolik stojí spona original. Pán mi povídá otráveným hlasem, že neví, že to musí zjistit, ať mu dám číslo, že mi dá vědět.

Týden nic a pak mi přijde SMS: " Cena spony JLC bude asi 11500 Kč. Objednat? S pozdravem Carollinum"

No nic, chci říct, že s cenou spony jsem počítal, ale s textovkou, kde nedokáže dotyčný ani pozdravit a jedná semnou stylem prodejce hrušek na jarmarku??

V takovéhle firmě, která prodává takovýhle věci??

Sorry, ale to mě fakt vadí. Vždyť je to základ slušnosti........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc gratuluji.......nádherný, opticky velmi vyvážený model..a díky masívnějšímu okraji pouzdra i více sportovně laděný....kdysi jsem po něm taky pošilhával...ale bál jsem u použitého modelu /do nových bych nešel/ ceny servisu...tenkrát mi u Dušáka říkali, ze servis je někde od 1.500 eur výše...což jsou pak desítky procet z pořizovací ceny navíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať stahnou rolety, bude jim líp, když je nebude nikdo otravovat. Sám jsem poptával celej tah na Orisky za pět a půl, sms obsahovala vše co ta tvá postrádala...

 Moc pěknej kousek, moc gratuluju, nepátral jsem po modelu, jak je to s nastavováním toho kalendáře? Je to klasika, nějakej perpetual nebo full k přestupnýmu roku nebo ještě dýl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...