Přejít na obsah

Fotka

Jaké Seiko máte právě na ruce?

Seiko Tsunami Vlna

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18268 odpovědí na toto téma

#18261 shaggy

shaggy

Závislák

• Member_50
  • 804 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 20:35

Nove jemne vypukle zafirove sklicko na 5kach. Dodalo im to smrnc, no nie?

Přiložený soubor  5ky-1.jpg   329,12K   12 Počet stažení

Přiložený soubor  5ky-2.jpg   244,75K   11 Počet stažení

#18262 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 13 729 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno Včera, 20:49

rozhodne stylovy sposob, ako im zdvojnasobit hodnotu :)

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#18263 xbraj19

xbraj19

Závislák

• Member_50
  • 891 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano

Publikováno Včera, 20:58

Koscom. Ale peniaze zobrali a barometer stále správne nechodil, tak som ich vrátil na reklamáciu. Som zvedavý, ako to dopadne.

Mě v Koscomu řekli, ze to neumí opravit a trvalo jim to asi dvě minuty ( nejspíš přeměřili baterku a když zjistili, ze baterka je OK, tak to vzdali). Pry by to museli poslat do Japonska, a to chci absolvovat až ve stavu největší nouze.

Kontakt: chronoxbraj19 zavináč gmailtečkacom

#18264 shaggy

shaggy

Závislák

• Member_50
  • 804 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 21:00

rozhodne stylovy sposob, ako im zdvojnasobit hodnotu :)

Zas take drahe to nebolo. Iba polovica ceny novych ;)

Sklicko cca 35 dolcov, bral som aj na mako 2, takze doprava 4 dolce sa splitla na 2 sklicka. Vymena 10 eur, este musim dat urobit tlakovku, zial ten hodinar nema na to stroj.

Povodne malo maly skrabacek, takze vymena bola vlastne nutna...

#18265 Vladar91

Vladar91

Závislák

• Member_50
  • 606 příspěvků(y)
  • Bydlí:Přaha
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno Včera, 21:01

Taky resim levne SD. Ale vsechno mimo GS je proste moc bizár. Ty trans ocean by byly idealni kdyby nebyly tak nepekne :D

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

#18266 wawrik

wawrik

Závislák

• Member_50
  • 606 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:wawrik.blogspot.com

Publikováno Včera, 21:11

Mě v Koscomu řekli, ze to neumí opravit a trvalo jim to asi dvě minuty ( nejspíš přeměřili baterku a když zjistili, ze baterka je OK, tak to vzdali). Pry by to museli poslat do Japonska, a to chci absolvovat až ve stavu největší nouze.

Moje boli (vraj) iba v Holandsku. Orodoval som za Japonsko, ale nad tým vraj nemajú moc.

Čo presne tie tvoje robia, resp. ako často a na ako dlho sa zastavujú?

Môj cestopisný blog najmä o Nepále a Islande

#18267 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 703 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno Včera, 21:50

OK, pouč neznalého - ktoré chodia presnejšie? Moje SD po trištvrte roku nabrali +7s, a to som ich fakt otĺkal na bajku aj nespočetných túrach.

Aha, ty asi myslíš nejaký termokompenzovaný quartz... Beriem, ale ja mám na mysli bežné quartzky, čo dajú 10-15 s mesačne.

Aby sme sa zase netvárili, že SD je nejaká supertechnológia, ktorá je presná sama o sebe. Jej presnosť je daná iba presnosťou kryštálu, tak ako u najlacnejších digi. Je bohužiaľ hanba dnešnej doby, že sa výrobcovia neserú a aj u slušných hodiniek skrátka prdnú kryštál na plošák tak, ako vypadol z vreca, ak je v nejakej tolerancii. U tých drahších sa hrajú na termokompenzáciu. Pritom viacmenej nie je problém prsknúť do quartz hodiniek jeden malý kapacitný trimer, ktorým sa veci dajú celkom slušne poštelovať. Kedysi to tuším bývalo pomerne bežné. U SD predpokladám, že sa vo fabrike s vyladením frekvencie hodín (tých interných, digitálnych) trochu pohrajú, samozrejme sú potom presnejšie.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#18268 p3k

p3k

Megazávislák

• Member_50
  • 2 112 příspěvků(y)
  • Bydlí:rovně a pak doprava

Publikováno Včera, 22:23

auvá :)

Seiko MM, GS, Fortis B42, Béčka, Protreky a pár primek

Moje hodnocení: Tady

#18269 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 703 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno Včera, 22:33

Ehh, aby som nebol zle pochopený, to nebolo myslené ako zhadzovanie SD. Je to špica vymyslená technológia. Ja len aby nedošlo k omylu, že je presná sama o sebe.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Seiko, Tsunami, Vlna