Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

koukám, že tě tyhle monstrpětky nějak chytly.. jsou tak dobrý, nebo to je jenom nedostatkem jiných kousků na dovolené..?

Jsou to teď zas jediný co mám. Dva roky jsem nenosil nic, všeho se zbavil. Natejkaly mi ruce, rozdíl dělal až tři centimetry. Teď už jen tak jeden cenťák, tak jsem si v krámě koupil první co mi padly do oka a hlavně co jsem ještě neměl. Bavěj mě, cenou, neokoukanym tvarem indexů, strojkem, který jsem už několikrát měl, daydatem, bez kteryho hodinky nechci, k tomu patří i luneta. Nevim, že je mám na ruce, průměr 45 bez korunky je na mne akorat, hlavně...lidi jako my nejsou nikdy úplně spokojený, když jsem měl dražší kousky, stále jsem se o ně bál. Tyhle dostávaj kapky. Takže v rámci našich schopností být spokojen, jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době sem dostal chuť pořídit nějaké hodinky...a když říkám hodinky, tak samozřejmě myslím seiko...dlouho sem čekal na něco co svojí velikostí nebude působit směšně na mém parátku...až sem narazil na baby turtle...

post-11889-0-00549700-1534087421_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době sem dostal chuť pořídit nějaké hodinky...a když říkám hodinky, tak samozřejmě myslím seiko...dlouho sem čekal na něco co svojí velikostí nebude působit směšně na mém parátku...až sem narazil na baby turtle...

Ale Alpinisty bych kvůli nim  určitě neprodával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...