Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

... tak na túto diagnózu by si mohol skúsiť nejaký Spring Drive. Odporúča deväť z desiatich postihnutých :D

post-6480-0-51844000-1559057532_thumb.jpg

 

instant: tá nová akvizícia mi príde ako dosť výrazný ústup z pozícií... Btw, nespomínal si kedysi, že o Seiko pod 3k ? už ani pohľadom nezavadíš? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já přidám aspoň Kinetic bez chrona.

Pořád? No super!

 

... tak na túto diagnózu by si mohol skúsiť nejaký Spring Drive. Odporúča deväť z desiatich postihnutých :D

Moc pěkná hodinka! Jinak ... něco na tom spring drajvu je no, ať jen nekecám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kinetický jsem nikdy neměl a nevim co je líp, kinetika nebo solar. Můj tip je že solar. Ale spolehlivý to bude asi oboje. Jen tak mě to zajímá, ale jiný než čistě mechanický si zatím na ruce představit nedovedu. To už mám za sebou a návrat zatim neplanuju.

Já zkoušel oboje a jednoznačně zůstaly kinetic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak na túto diagnózu by si mohol skúsiť nejaký Spring Drive. Odporúča deväť z desiatich postihnutých :D

attachicon.gifSD.jpg

 

instant: tá nová akvizícia mi príde ako dosť výrazný ústup z pozícií... Btw, nespomínal si kedysi, že o Seiko pod 3k ? už ani pohľadom nezavadíš? :D

 

neviem co je toto za podjeb, tu sa deju nejake preteky alebo kozmicky sach alebo co.. ale tak ked chces, tak su tvoje za 3.001,- eury.. posli SZ, posta je na mna.

post-4112-0-77945600-1559062220_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soláry se mi kvalitně dobíjely pouze ...

 

No vidíš a jestli se nepletu maj solary v navodu varování před vystavování přímému slunci. Tenhle problém jsem s nima nikdy neměl, ale měl jsem takový jenom čtyři, dvoje Citizeny a dvoje Casia. Seika vůbec, takže nulová zkušenost. Díky za tvojí.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...