Přejít na obsah

Deep Blue Daynight Recon


Doporučené příspěvky

Jsem nadšen. Poměr cena/kvalita je neskutečný. Vedle žádných hodinek by nevypadaly jako chudý příbuzný. Nemyslím samozřejmě Patek Philippe apod., ale zpracování je opravdu nádherné, svítí jako maják a udělají na ruce nějaké 2 vteřiny za den. Hm...tyhle mě budou bavit dlouho :)

 

post-13936-0-29235100-1418070214_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Opravdu pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kľudne by mohli vyhodiť tú horizontálnu čiaru na ciferníku a to je tak jediná výhrada k tomuto modelu. Niekoľkokrát som si ich tu obzeral a áno, bavia ma stále. Reliéfna štruktúra, keramika, masívne (výška sa šplhá až cez 16mm), hodinovka jemne tvarovaná do šípky. Dosť dobrý výber.

 

Môžem ešte poprosiť o detail ručičiek, ak máš možnosť ešte o väčšie makro? Ako to tam je urobené - trubica leží v drážke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kľudne by mohli vyhodiť tú horizontálnu čiaru na ciferníku a to je tak jediná výhrada k tomuto modelu. Niekoľkokrát som si ich tu obzeral a áno, bavia ma stále. Reliéfna štruktúra, keramika, masívne (výška sa šplhá až cez 16mm), hodinovka jemne tvarovaná do šípky. Dosť dobrý výber.

 

Môžem ešte poprosiť o detail ručičiek, ak máš možnosť ešte o väčšie makro? Ako to tam je urobené - trubica leží v drážke?

Ono se zdá, že ručičky jsou rozdělené napůl, (což by se mi líbilo víc) ale je to z jednoho kusu, uprostřed je černá čára, člověk si toho všimne až při opravdu pozorném pohledu. Trubka je tudíž nalepená na ručičce. Teď to nějak líp nevyfotím.

Upraveno uživatelem Lihard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dám foto, kde jsou vidět nejen vlnovky na cifru, ale i drážky dokola. Víc můj mobil nezvládne. Taky mě baví, jak tritium svítí když je v pološeru...je to slabší než potmě. Dělá to jen takový barevný nádech a hodinky jsou zase trochu jiné. Za plného denního světla jsou indexy bílé.

 

post-13936-0-76842600-1418628913_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny detail :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...