Přejít na obsah

Primky, které v katalogu "Hodinky Prim" nenajdete


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 517
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Me by zajímalo, proč se do nové knihy nedostaly třeba bezne supinace, kterých je plno. A další modely. Katalog byl aktualizovan velmi, velmi málo. Jen pár maličkých změn. To mi přijde škoda.

 

Pokud nějaký model používal dvě varianty číselníku - hladky, nebo šupinatý, je to uvedeno v popisu daného modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud nějaký model používal dvě varianty číselníku - hladky, nebo šupinatý, je to uvedeno v popisu daného modelu.

Zrovna dnes jsem knihou listoval a take hledal tyto dcery supinace...

Jen mi prijde nejaka jina korunka...

post-8128-0-09637700-1546446762_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ja dostal po manzelcine dedeckovi podle me netknute Autohodinky. Tak jsem si je chtel vyfotit s obrazkem v knizce (mam 2. vydani) a ejhle, pise se tam, ze jsou se sviticimi rucickami, a ja mam plne bez. Tak koukam, koukam, nasel jsem kapitolu venujici se autohodinkam a tam jsou zase pro zmenu tyto 2x zobrazene presne s rucickami, ktere tam mam. Uz jsem si rikal, ze to nekdo zbastlili a ono tedy nastesti ne. :D

 

post-59744-0-20781200-1556534791_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dostal po manzelcine dedeckovi podle me netknute Autohodinky. Tak jsem si je chtel vyfotit s obrazkem v knizce (mam 2. vydani) a ejhle, pise se tam, ze jsou se sviticimi rucickami, a ja mam plne bez. Tak koukam, koukam, nasel jsem kapitolu venujici se autohodinkam a tam jsou zase pro zmenu tyto 2x zobrazene presne s rucickami, ktere tam mam. Uz jsem si rikal, ze to nekdo zbastlili a ono tedy nastesti ne. :D

 

attachicon.gifIMG_20190425_195907.jpg

 

Mám autohodin několik a mohu potvrdit, že tenhle model jediný nesvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...