Přejít na obsah

JEANRICHARD Terrascope 39 mm


Doporučené příspěvky

JEANRICHARD Terrascope 39 mm
http://www.masterhorologer.com/2014/12/jeanrichard-terrascope-39-mm.html

Tak je to tady. Terrascope ve velikosti 39mm. Zřejmě na velíně vyslyšeli volání po změně velikosti a rozšíření své nabídky 44mm modelů o modely 39mm. A v nabídce je hned několik verzí včetně dámských hodinek.


JR_60510-11-601-FK6A.jpg JR_60510-56-801-QB2A.jpg

JR_60510-11-901-BB94.jpg JR_60510D11A701-11A.jpg

JR_60510D56A602-11A.jpg JEANRICHARD%2BTerrascope%2B39%2Bmm%2B5.j

JEANRICHARD%2BTerrascope%2B39%2Bmm%2B1.j JEANRICHARD%2BTerrascope%2B39%2Bmm%2B2.j

JEANRICHARD%2BTerrascope%2B39%2Bmm%2B3.j JEANRICHARD%2BTerrascope%2B39%2Bmm%2B4.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... pro mě je ten rozměr tak trochu na otazník ....

 

asi nebudu sám, kdo se v minulosti na terascope díval a litoval, že je na něj 44 moc... ale 39 to už je zase trochu velkej skok do "malýho rozměru" - nejsou to oblekovky, takže bych čekal spíš verze 44 a 42 (jako omega PO) nebo 44 a 41

 

jasně, chtělo by to zkusit na ruce...ale odhaduju, že 39 budou působit jako "dámský" hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, podla mna to bude ako s TH Monaco. Tie 38mm vobec neposobia ako damske hodinky :)

th monaco (chrono) jsou 39 ... čtverec o straně 39mm samozřejmě zabírá větší plochu než třeba kruh o průměru 39mm

co se "pocitové" vlikosti týče, působí prostě th monaco jako velký hodinky....

/ale u TH Monaco tam přeci není "základní model" 44 a menší model  39 - základní model v chronu má 39, pak "větší" 40,5 a nechrona mají 37, což jsou opravdu menší rozdly než u JR/

Upraveno uživatelem parnass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím konstatovat, že podoba modelu 39mm bude díky tvarům moc pěkná - pro dámy. 44-39 to je velkej skok, chybí mi 42, tyhle hodinky pro nás musí zachovat (alespoň trošku) chlapáckej dojem. Jen žádnou zženštilost.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez indexu u datumky je ten ciferník takový dokončenější. Dokončenej, musím vlastně nerad připustit, protože to není moje favorizovaná značka. Kurňa, ještě, že maj pětinový indexy vteřin, jinak bych snad musel měnit preference. Ta guma s JR je frajerská, ba že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ano, nevim vubec proc, ale mne se tato znacka libi moc. Samo ( bez kaminku a ruzove :) ) Je ale pravda, ze ty velikosti jsou hodne rozdilne. Nedovedu si predstavit, ktere by me sedly lepe. Vime uz cenu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...