Přejít na obsah

Prim hodinky z blešího trhu


Doporučené příspěvky

Radime, kdyby byly s českými popisy dnů, tak beru.

Honza49

Lukáši, cena zboží je taková, za kolik se dá prodat. Pokud přestaneme všichni kupovat hodinky za více než 100, tak buď jejich cena klesne, nebo se nebudou prodávat. Já koupil strojek, obal je na vyhození, 66 2 v 1Astavu za 10 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že to kalibr 97 nebude, na ten narazit budu velké štěstí.

 

Já už také kupuji jen to co chci a je to levné, myslím, že držím rekord nejlevněji koupených Primek z bazaru. Kalibr 80 cena 10Kč, a jsou dost zachovalé!

 

Pochlubte se jak levně nebo dobře jste Primky sehnali!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zpět k tématu.- Mám obhlédnuté dva kousky funglofky PRIM - automat kalibr. Trochu  vyšší cena-1600-1700 na pultě. Ale v super stavu- prostě nové hodinky - zřejmě ležely někde ve vitríně. Sám je ale neuživím, co s nimi?

Jestli jsou v super stavu, tak do toho jdu. Kde je moznost je videt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Hračička: Opravdu lze o těch cenách polemizovat, lidí, kteří mají ponětí o cenách Prim není zatím mnoho. Pro každého jsou to tuctové hodinky vyráběné komunisty, takhle se na to dívá většina obyčejných lidí. Málokdo dokáže ocenit kvalitu a to, že i po 30 letech fungují a některé dokonce dobře vypadají.

Psal to Prim, několikrát já, teď někdy i Cigi, je jen otázkou jak rychle se člověk chce stát majitelem konkrétních hodinek a s tím souvisí jejich cena. To co ty koupíš na burze za 3000Kč v perfektním stavu, já náhodně seženu od známého, kterému ležely v šuplíku za 200Kč.

Další věc jsou počty vyrobených kusů, ani Spartaky nejsou žádnej div, bylo ji přece vyrbeno 6000Ks, takže se na každého jednou štěstí usměje :)

Nechci se Tě dotknout, Tvé znalosti, myslím, že jsi sběratel Prim s dost velkým přehledem, ale přeci jen do doby než jsi poprvé začal uvádět ceny hodinek, tak to tu bylo 50 - 300Kč, trošku více automaty, sport, atd. Teď  tady každý hází tisíce a všichni žasnou, ale třeba jsi nás všechny probral ze snění.

Ale koukám, že i Prim je asi zasněný do jiných cen :)

 

To Hračička: Byl jsi rychlejší, promiň.

Jenom k tem Spartakum. Vsichni co se o to zajimame, vime, ze jich bylo vyrobenych 6.000ks, ja jsem na vlastni oci videl ctvery, a se o ne zajimam uz dlouho, mimo jine, ani jedny nebyly na prodej. Neni to tak, ze by tech 6.000 hodinek nekde lezelo, a cas od casu se nekde prodavaly. Oni proste uz zdaleka nejsou na tomto svete. Odhaduju, ze uz jich existuje tak 800 - 1000 ks, ve vybornem stavu tak 100- 200max. Pokud je nekdo mate, a prekazi Vam, rad se jich ujmu :-) , a slusne za ne zaplatim, nebo nabidnu neco na vymenu.Treba Sporty I.gen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zpět k tématu.- Mám obhlédnuté dva kousky funglofky PRIM - automat kalibr. Trochu  vyšší cena-1600-1700 na pultě. Ale v super stavu- prostě nové hodinky - zřejmě ležely někde ve vitríně. Sám je ale neuživím, co s nimi?

Jestli jsou v super stavu, tak do toho jdu. Kde je moznost je videt?

Jsou ve Zlíně. Ale mé digi vybavení je nulové= fotky nemám . Ale už jsem je tu někde viděl, zkusím pohledat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://xs64.xs.to/pics/06033/IMG_8805_DCE_sm.jpg

http://xs63.xs.to/pics/06024/sport_4.jpg

Jsou to tyhle.

Napadá mě, že se mi líbí oboje. Ale nejsou v takovém stavu.

Rozdíl je v číselnících ty s bílýma indexama jsou decentnější. Ale v horším stavu.

Cena byla stejná pro oba kousky 285 Kč, ještě si to nechám rozležet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, to je práce.:) Takovýmhle způsobem se už bude špatně smlouvat. Nakonec bude naše muzeum odkázáno na dobrovolné dárce.:)

 

Základní nafocení je hotové. Nyní se fotky čistí a připravují pro publikaci. Katalogizace bude publikována formou poměrně obsáhlé a bohatě ilustrované knihy. Ta bude nejspíše vydána jak v ČJ, tak v AJ, NJ, FJ (minimálně v tom bude zakomponována stručná anotace). Kniha bude vydána na podzim roku 2007. Práce na její přípravě je přeci jen velmi náročná. Jak můžete vidět, stále ještě nemáme některé části naší historie dostatečně zmapované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Lukáš: jáuž dostal jeden kalibr 50i zadarmo, pouzdro dost dezolát, tak to bylo přiměřené..

Toho hodináře si nechávám v záloze...

Osobně si myslím, že hlavně mechanické strojky "originál" jsou dnes ve věku ETY velkým bohatstvím. Proč si nenechat udělat od PRIMA solitéry s originál primáckým strojkem? Toje přece něco parádního. Teda pokud na to člověk má!:) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda budou některé rarity přebývat. Pár lidí mi tady už přislíbilo, že bude na firemní muzeum pamatovat v případě zamýšleného prodeje, ale myslím, že se budu muset spokojit s tím, když své sbírky odkáží muzeu až ve své pozůstalosti.:):):)

 

Nicméně, abych byl upřímný, od jednoho z Vás už jsem dostal darem původní kus hodinek Sport Igen, který v muzeu doopravdy chyběl. Takže nic není nemožné! (Toyota:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...