Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Abych se vrátil k tématu. Podle mě jsou jediné skutečné repliky Orlíků tyto:

attachicon.gifpost-1228-0-50793500-1415173440.jpg

Fotka je vypůjčená z accutronova inzerátu viz link:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/77635-prim-orlĂ­k-le45/?hl=orlĂ­k

Všechno ostatní jsou jen hodinky, které si na původní Orlíky hrají, a marketingový tah Primu, který ať si každý zhodnotí sám. Můj názor.

To je asi pravda, nicméně je v pořádku, že se Elton snaží oslovit širší publikum a využívá k tomu model u kterého vidí potenciál.  Dělá to tak každá značka nejen v hodinářském průmyslu. Mě se například orlíky líběj, včetně těch novodobých a jednou si je určitě pořídím. Momentálně bych měl problem vysolit za ně 65k, 40k za model s etou se mi ale už zdá v pořádku. Otázkou je, jak působí ve velikosti 38mm na ruce.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já 38 mm Orlíky s Etou mám. Je to zdejší limitka. Menší rozměr mi problém nedělá. Tyhle novinky jsou až na pár detailů skoro stejné jako limitka zdejšího fóra. Už se to řešilo v jiném vláknu.

 

post-36202-0-58797600-1418980272_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já návrat orlíků 38 do nabídky chválím jako výborný tah. Časem se z druhdy vlajkové lodi stal vlastně základní osvědčený model sportovní řady, vzhledem k velikosti je bílá s červenou vteřinovkou logicky cílená na ženy, jeden z mála modelů primu, kde poměr cena/výkon nebudí křečovitý škleb, ale shovívavý úsměv. SUPER !! 

 

Detaily, jako datumka a tak nemá cenu dál řešit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já návrat orlíků 38 do nabídky chválím jako výborný tah. Časem se z druhdy vlajkové lodi stal vlastně základní osvědčený model sportovní řady, vzhledem k velikosti je bílá s červenou vteřinovkou logicky cílená na ženy, jeden z mála modelů primu, kde poměr cena/výkon nebudí křečovitý škleb, ale shovívavý úsměv. SUPER !! 

 

Detaily, jako datumka a tak nemá cenu dál řešit.....

.......     až upíšou jednu nulu v ceníku tak určitě, jinak sotva, ten škleb už vyrovnávají lékaři z Dálného východu akupunkturou.

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=hodinky+prim+sport&min=&max=&o=4

na netu se to ve vyhledávači pozoruje docela i bez toho šklebu, cigi.  :notworthy:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......     až upíšou jednu nulu v ceníku tak určitě, jinak sotva, ten škleb už vyrovnávají lékaři z Dálného východu akupunkturou.

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=hodinky+prim+sport&min=&max=&o=4

na netu se to ve vyhledávači pozoruje docela i bez toho šklebu, cigi.  :notworthy:

**

Úplně mne zvedlo ze židle, jak tam jsou v řadě za sebou primky z Eltonu A NA NĚ PŘÍMO NAVAZUJÍ TY SUPERKVALITNÍČESKÉHODINKYSTRADICÍ mpm z Číny. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, jasná zpráva, vždycky něco někoho zklame, tohle jen jen drobnost, ale zase to ukazuje že každá situace má dvě strany, plus a mínus. A místní chronomagoři a tuctoví konzumenti to mají nastavený obráceně, jedni řeší kvalitu a druzí kvantitu. A kvalita je drahá, kvantity je dost, otázke je jen , jak to dlouho vydrží, jedný i druhý straně ve výrobní sféře.

**

Bych to raději dál nepitval, jdu se položit do knihy Prim94, tam je jen kvalita za 300.  :lol2:

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepak lhát, dal za ně pět, ten zbytek už nestojí za řeč bo moc pravdy škodí i rodinným vztahům. Žena spíše pochopí částku 30 nebo 50 za diamantový šperk než nějaký primky co dřív stály jen "300" :photo: A říkat skutečné finanční náklady u mužských koníčků, spíše ne, stejně si to chlap financuje sám, tak proč s tím obtěžovat že, ale kdyby koupil za ten bůra nové povlečení, a vyluxoval ložnici, to by byl borec nakonec. :notworthy:

**

Budu se na tohle tema opakovat, ale tenhle pristup mi prijde ubohej. Mimochodem, proc sis vzal zenskou, ktere je lepsi lhat? A nevim, cim ferovy pristup skodi rodinnym vztahum...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to tazke.... na novej limitke sa mi paci mimostredka, korunka, ale nepaci sa mi stroj :D ...... Keby ste nahodou davali do hromady limitku s 2895 a nesrobovacou korunkou tak sa hlasim ako prvy.

se toho můžeš ujmout.

Limitka s Etou s mimostredkou už jedna je. Asi před rokem se zjišťovaly možnosti pro tento strojek, teoreticky by to šlo s datem na šestce. Akorát cena byla hodně vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to tazke.... na novej limitke sa mi paci mimostredka, korunka, ale nepaci sa mi stroj :D ...... Keby ste nahodou davali do hromady limitku s 2895 a nesrobovacou korunkou tak sa hlasim ako prvy.

No....já Ti do toho kecat nechci, ale když jsi první, tj. otec limitky- zakládající člen, tak je čas přestat snít a začít konat. Takhle  se to prostě dělá :lol2:

 

edit :  Haha, David byl zase rychlejší :lol2:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se toho můžeš ujmout.

Limitka s Etou s mimostredkou už jedna je. Asi před rokem se zjišťovaly možnosti pro tento strojek, teoreticky by to šlo s datem na šestce. Akorát cena byla hodně vysoko.

Aha ta limitka s mimostredkou mi nejak unikla..... je tam teda iny stroj? (na 2895 netrvam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ta limitka s mimostredkou mi nejak unikla..... je tam teda iny stroj? (na 2895 netrvam)

Se učit, se učit, se učit...

 

U ETA 2895 je jinak umístěná vteřinovka a je to malý a hnusný. Jediná správná volba je kal. 50

Datumka by šla dát dolů na šestku, ale furt to nebude pěkný

 

post-13546-0-74866400-1419163622_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to tazke.... na novej limitke sa mi paci mimostredka, korunka, ale nepaci sa mi stroj :D ...... Keby ste nahodou davali do hromady limitku s 2895 a nesrobovacou korunkou tak sa hlasim ako prvy.

 

Když se připravovala limitka Orlík2014, tak jsme dost kopali do té ETA2895 verze s datumkou právě v tom vteřinovém subdialu na šestce. Já tuhle verzi moc chtěl a tlačil do ní Zekona a ten následně bušil do pí Krskové, ale ta to razantně odmítala právě s tím, že tahle kombinace byla použita v LE55 a že nepřipadá v úvahu, aby to Elton vypustil podruhé. A dáš-li tam jiný stroj, tak si musíš zaplatit vývoj a výrobu nového pouzdra a to se v malé LE sérii nedoplatíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...