Přejít na obsah

PRIM Orlík - varianty


Doporučené příspěvky

Nemate nekde tie 38mm Orliky odfotene na ruce ? Preci jen 38mm je trochu malo ne?

Asi bude CSSR patriot a koupim si radeji toto ako Longines anebo HT jenom bych to chcel videt na ruce jako to sedi.

Prisim nedko dejte foto.

 

Dnes jsem měl ty nový Orlíky na ruce a nevypadaly nepatřičně ani v porovnání s 42mm B-uhr pilotkama, takže bych se toho nebál. Tvarem pouzdra, dostatečným lug to lug a delšíma nožičkama se vyrovnává relativně menší průměr.

 

Jinak vypadaj dobře, in-house, hodně vypouklej safír což je dnes už docela nezvyk, zajímavá luneta. Potřeboval bych je teda ještě zkusit na kůži, ten origo kaučuk nemám rád. Za mě teda dobrý, jen si furt nejsem jistej, jestli se mi za to chce dávat ty peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akurat som zistil ze dajak mi nesedi co Elton dalo na Instagram a to co maji na strance prim.cz

Na instagramu takove nazloutle intexy a nodate.

Zase na ofico stranke date ale dajake bile indexy : http://www.prim.cz/cz/produkt/prim-orlik-38-87544/

 

Jak se ma clovek orientovat v tom ? I cena je dajaka odlisna.

Vie ma dakto prosim usmernit aky je rozdiel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a aby to nebylo jednoduchý, existuje i nodate varianta s Etou. Ta má ciferník bez loga Prim Manufacture. Vypouklý safír to má taky

 

Ta cerna farba na tej lunete to je dajake vypalene alebo farbene ? Tie cisla vidim ze jsou laserovane ale zaujima ma ta cerna farba. Bojim se toto o par let ako to bude vyzerat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to ruční prace.

Luneta se vylesti a to cerny udělá laser, čísla jsou jen vylesteny podklad.

Rucne dělána luneta je na originálech a pak na limitce 45LE a 50LE. Tam je ocelový kroužek rucne natreny černou samovypalovaci barvou a na to pad printem natištěny bily indexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zda se mi to nebo uz bylo hodnekrat odpovezeno na tento dotaz - ta luneta neni BARVENA ale VYPALENA laserem. Proste to cerny (v relau takove spis sediva cerna) je povrch oceli narusney laserem = to se nevoloupe ani jinak to "nesleze". takze zivostnost ze vsech primackych lunet podle mne nejvetsi.

pokud se ptas na tu rucne malovanou limitkovou lunetu, tak ta je dost vzacna a pokud ji dostanes, tak bych jeji zivostnost urcitemoc nepokousel :) (imho je ale rozhodne hezci, protoze je to hluboka temna leskla cern... a proto ji taky na orlikach mam :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Cituji stránku 17/18 pana Cimburka :

 

Paradoxně ale mají generálské Hodinky menší přesnost než daleko levnější modely a to kvůli mechanickému strojku. Mechanické jsou méně přesné, samozřejmě. Jsou to hodinky na parádu, vydrží staletí a neodejdou vám jako bateriové. Mechanické hodinky si nikdo nekupujete kvůli tomu, aby věděl kolik je hodin lakonicky dodává Cimburek, že důvod koupi je jinde.

 

Mechaniky na parádu a abych nevěděl kolik je hodin.... Zajímavá teorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...