Přejít na obsah

Fotka

Waya03 - Chronoalbum

album historie hodinky

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 9 951 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Samozřejmě hodinky (krom jiného)

Publikováno 26.únor.2017 - 23:11

Obojí moc pěkné a krásně zdokumentované.

#22 Waya03

Waya03

Závislák

• Member_50
  • 988 příspěvků(y)
  • Bydlí:Řevnice
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 27.srpen.2017 - 13:18

Trochu jsem zapomněl zdokumentovat svoji krátkou, leč intenzivní, epizodku s hodinkami Hamilton. Dlouho už jsem je měl v hledáčku a na začátku tohoto roku přišla jejich chvíle.Nosily se úžasně pohodlně, byl jsem s nimi fakt po všech směrech spokojený. Snad jen do kanceláře se mi moc nedařilo sladit je k oblečení. Po pár měsících se kolega chystal na dovolenou někam na východ do drsné divočiny a stěžoval si, že nemá co na sebe (na ruku). O své oblekovky se nejspíš trochu bál. Ozval se ve mě skrytý samaritán, sundal jsem hodinky z ruky a jak jsem koupil, poslal jsem zas dál. Bohužel jsem je nestačil ani pořádně nafotit, tedy pro náležité zdokumentování alespoň tři wristshoty co jsem právě vyšťoural z mobilu.

Khaki Field Officer Handwinding H69419363

02/2017 - 05/2017

Přiložený soubor  Hamilton_1.JPG   217,93K   19 Počet stažení

Přiložený soubor  Hamilton_2.JPG   199,24K   12 Počet stažení

Přiložený soubor  Hamilton_3.JPG   213,25K   12 Počet stažení

#23 Waya03

Waya03

Závislák

• Member_50
  • 988 příspěvků(y)

Publikováno 10.leden.2018 - 23:13

Léto i podzim bylo u mě hodně klidné, ale jak přišla zima a chronoblundus se zase začal ozývat. Jednak jsem se nemohl dočkat dlouho vyhlížených PS2 v bronzu a navíc se v inzerci vyrojilo spousty starých Seiko digitálek. To bylo zas něco, co jsem chtěl už dlouho zkusit. Nejvíc ze všeho se mi líbily Seiko 0624-5000 od Jaretta. Akorát cena mi přišla pořád trochu na hraně. Jelikož zájem ostatních také nebyl velký, říkal jsem si, počkám ještě jeden UP, slevička o pár stovek a jdu do toho. Ale chyba lávky, inzerát byl ukončen a hodinky se přesunuly na Aukro, společně s několika dalšími zajímavými kousky. Svedl jsem o ně dramatickou a hlavně taktickou bitvu, přihazujíc hlavně na ostatní kousky a šetříc si poslední slovo na své vytoužené. Povedlo se, vyhrál jsem je a to za velmi zajímavou cenu. Drama ale ještě nebylo u konce, přepravní služba zahlcená týden před vánoci zásilkami mi hodinky ztratila! Celý týden jsem se utápěl v depresi, až nakonec se na mě štěstěna opět usmála, balík se našel a doma brzy zazvonil dopravce. Jsou to stařenky z roku 75 a jsou naprosto parádní, tak jak jsem si je představoval.

Seiko 0624-5000

12/2017 - ?

Přiložený soubor  Seiko_0624-5000_01.jpg   279,36K   6 Počet stažení

Přiložený soubor  Seiko_0624-5000_02.jpg   380,46K   6 Počet stažení

Přiložený soubor  Seiko_0624-5000_03.jpg   265,47K   6 Počet stažení

#24 Waya03

Waya03

Závislák

• Member_50
  • 988 příspěvků(y)

Publikováno 10.leden.2018 - 23:29

Další přírůstek do rodiny malých hodinek, jsou Prim Sport 2 Nodate Bronz LE. Vyzvednul jsem si je v Kotvě na prodejně, uprostřed předvánočního shonu, zkontroloval a uložil zpět do krabičky. Abych taky našel kromě užitečných "měkoušů" pod vánočním stromkem něco zajímavého, zabalil jsem si je a pořádně se pokochal až na Štědrý den. A musím říct že jsem spokojený, od té doby se nedostalo na ruku dosud už nic jiného. Nebojím se s nimi ani pracovat v dílně ani jezdit na kole, jsou na ruce neskutečně pohodlné a vypadají skvěle.

A červíček začal brzy opět hlodat. Ač by měl opak být pravdou a já být dvěma novými kousky plně saturován, chronoblundus propukl po návratu do práce po svátcích naplno. Proč vlastně nosit hodinky větší než 36mm, když na mojí ruce sedí skvele? Na co vlastně víc než jedny hodinky? Takovým směrem se teď ubírají moje myšlenky a já si pořád dokola prohlížím fotky Tudor Black Bay 36mm a Rolex Explorer I 36mm. U Bechyněho mě zřejmě ještě na čumendě neviděli naposledy. A sám si říkám, kam tohle podivné novoroční předsevzetí povede.

Prim Sport 2 Nodate Bronz LE

12/2017 - ?

Přiložený soubor  PS2_bronz_01.jpg   266,44K   11 Počet stažení

Přiložený soubor  PS2_bronz_02.jpg   292,28K   11 Počet stažení

Přiložený soubor  PS2_bronz_03.jpg   301,06K   9 Počet stažení

Přiložený soubor  PS2_bronz_04.jpg   365,59K   8 Počet stažení

Přiložený soubor  PS2_bronz_05.jpg   373,44K   8 Počet stažení

Přiložený soubor  PS2_broz_06.jpg   271,13K   8 Počet stažení

#25 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 9 951 příspěvků(y)

Publikováno 11.leden.2018 - 10:46

Zajímavé přírůstky máš! Mě samozřejmě nejvíc oslovují ty digitální Seika. Ovšem PS v bronzu vypadají neméně zajímavě. 

#26 Waya03

Waya03

Závislák

• Member_50
  • 988 příspěvků(y)

Publikováno 11.leden.2018 - 12:51

Ty PS2 mě určitě příjemně překvapily, už jsem dřív PS2 humberta v origo pěkném stavu měl, ale tohle je úplně jinde. Ani nevím pořádně proč.

Přemýšlím, jestli nechat ty digi lehce prebrousit a dostat tak do top stavu. Není to nic strašného, ale pár škrábanců tam je.

#27 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 9 951 příspěvků(y)

Publikováno 11.leden.2018 - 21:58

Pokud jde o to přebroušení: Není to pouzdro jen pochromovaná mosaz?

#28 Waya03

Waya03

Závislák

• Member_50
  • 988 příspěvků(y)

Publikováno 12.leden.2018 - 07:15

Prokrýlepána, to snad ne! Já tedy pevně doufám že je to ocel. Dneska večer to radši ještě důkladně prověřím :-)

#29 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 9 951 příspěvků(y)

Publikováno 12.leden.2018 - 12:30

Nechtěl jsem tě nijak znejistit. Sám to nevím. 

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:album, historie, hodinky