Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Už docela dlouhou dobu jsem si říkal, že bych potřeboval oblekovky se světlým ciferníkem. Na to abych si pořídil vysněné Blancpain nebo GrandSeiko jsem ještě úplně nedozrál (nedozrálo přesvědčení vrazit tolik peněz do hodinek). Tak jsem se díval, pročítal forům co kdo pořídil, co je na prodej, nebylo nic co by mě vyloženě nadchlo, aby to za to stálo (včetěn obhajoby dalších hodinek doma :))

 

Pak se v prodejním vláknu objevily Seiko SARB035. Nikdy jsem Seiku nevěnoval příliš velkou pozornost, ale tentokrát to začalo hlodat.....až dohlodalo.

 

Několi technických informací:

Velikost: ideláních 38mm

Ciferník: Krémově bílý

Strojek: 6R15 23J Automatic s ručním nátahem a hackingem (a v konkurencí ML nevypadá vůbec špatně)

Pouzdro: kombinace kartáčovaných a leštěných ploch

Signovaná korunku

Sklo: Safír + Hardlex průhled na strojek

Tah: Oyster Yobokies (zkosené hrany)

Rezerva nátahu: zatím neměřena, ale 2 dny určitě vydržely

 

Precizně zpracované hodiny, ze spoustou detailu, fantastický poměr cena/výkon.  Minimálně srovnatelné, ne-li lépe zpracované než spousta Swiss made hodinek s cenou 3-4x vyšší.

 

Mam takové neblahé tušení, že to možná nebudou poslední .....Asi jsem se stal Seikařem.. :ph34r:

 

post-17216-0-51756400-1419549703_thumb.jpg

post-17216-0-06085400-1419549897_thumb.jpg

post-17216-0-01656500-1419550048_thumb.jpg

post-17216-0-13494300-1419550056_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precizně zpracované hodiny, ze spoustou detailu, fantastický poměr cena/výkon.  Minimálně srovnatelné, ne-li lépe zpracované než spousta Swiss made hodinek s cenou 3-4x vyšší.

 

Opatrne, opatrne, toto predsa všetci vieme, ale nahlas to nehovor, lebo dostaneš otázku, čo to je pomer cena/výkon ;). A gratulujem k prírastku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vím o čem mluvíš. Měl jsem tmavé Sarb033, potom světlé jako Ty a nakonec zůstal u tmavé verze a nelituji. I když někdo tvrdí, že řada Sarx je lepší, pro mne jsou Sarby etalonem díky parádnímu tvaru pouzdra a dokonalému provedení úplně všeho. Navíc, parádní velikost a naprosto nejpohodlnější hodinky, které jsem měl. Takže gratulace a užívej si je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...