Přejít na obsah

Ruhla digi 73


stanley_brox

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem,

právě teď jsme ve skříni našli hodinky Ruhla digital.

Na netu jsem dohledal, že mají dodatek Digi 73.

Jsou funkční a v naprosto špičkovém stavu,

bez jediného škrábnutí.

Zatím je beru jako naprosto výborný retro a recesi,

ale nerad bych dodělal něco, co může mít třeba

pro nějakého sběratele cenu.

Může mi někdo k těmto hodinkám říct něco bližšího?

 

Děkuji

 

stanley_brox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že jsem malinko trhlej, což znamená, že jsem ochoten tyhle hodinky nosit, bych je neprodával. Šlo mi spíš o to, něco se o těhle hodinkách

dozvědět. Netuším kolik může být někdo ochoten dnes za tyhle hodinky dát.

Já to beru takhle,

mají-li dnes cenu cca 0-3000 kč, budu je nosit a rád si jejich ,,ujetým" vzhledem

během dne zlepším náladu.

Jestli mají cenu vyšší, tak je založím do skříně za sklo k ostatním věcem

podobné ceny a ražení.

Vzhledem k tomu, že jsme v krabici po dědovi našli 10 kousků

různých hodinek, které nikdy nenosil, což znamená, že jsou ve stavu jako tyto,

se začnu o hodinky zajímat trochu více a možná časem něco prodám, něco koupím

a tak.

Nějaké bližší informace o těchto hodinkách se tedy hodí.

Jediné co zatím vím, že jsou z NDR, je na nich napsáno digital a jsou mechanický. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se tenhle styl mechanickych "digitalek" velmi libi, jen se bohuzel vetsinou jedna o male prumery. Ale jsou moc pekne!

 

Jen abys v tech primkach nemel nejaky poklad..teba original Orlik? :D Ale to bys poznal, ze se jedna o vyjimecny kousek i na pomery tehdejsi masovky ;) Ted sem hod nejake foto tech ostatnich..my ti to "zkritizujeme"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové,

asi je třeba abychom si hned z kraje vysvětlili pár věcí. :)

Až do včerejšího dne jsem hodinky dělil na ty malé(zpravidla na ruce),

na ty velké(zpravidla na zdi), s následným dělením na ty co tikají a na ty co netikají.

Za svůj třicetiletý život jsem pochopil, že tikají ty s ručičkama a netikají ty bez ručiček.

Koupí mobilního telefonu jež měl na displeji hodinky s ručičkami a netikal, se mi částečně zhroutil svět.

Včerejším nálezem hodinek bez ručiček co tikají bylo dílo dokonáno.

Z následného šoku jsem se probral až po třetím loku rumu.

 

Předpokládám, že Prim original Orlík není Special Edition vydaná na počest ,,světoznámé polistopadové kapely" stejného jména.

Čímžto cosi o tom, zda bych poznal něco vyjímečného či ne, naprosto padá.

NEPOZNAL.

Mordyje to je ale věta.

 

Na další foto hodinek si musíte počkat.

Jsou z pozůstalosti ze strany drahé polovičky a tam má vše pod palcem tchýně.

Znáte to.

Jsem lempl co rukama nedělá :D , jsem drzej :D , jako chlap nepoužitelnej :D , že sis nevzala Karla :D blablablablabla......

Ne vždy mi zabírá tchynin a vyjednávání se tímto malinko prodlouží.

Foto se pokusím dodat jak to jen půjde.

 

P.S. Jelikož se živím jako programátor(což jen předstírám, mou náplní je tetris, solitaire atd...),

vzal jsem si své nové Ruhla Digital do práce, posadil se před comp za 160 000 kč

a v dnešní přetechnizované plně digitální době jsem ostatním kolegům přivodil takový šok,

že půl z nich jen tupě zírá někam za monitor a ta druhá půlka se ještě teď směje.

Jsem plně spokojen.

 

Zdravím všechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové,

vzal jsem si své nové Ruhla Digital do práce, posadil se před comp za 160 000 kč

a v dnešní přetechnizované plně digitální době jsem ostatním kolegům přivodil takový šok,

že půl z nich jen tupě zírá někam za monitor a ta druhá půlka se ještě teď směje.

Jsem plně spokojen.

No já se sice vývojem software (už nějakou dobu) neživím, ale také dělám v oblasti IT a také mám dost perversní potěšení z šokovaných ksichtů lidí, když někde vytáhnu kapesní cibule :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To Petr_S: Petře jsem úplně nadšen Tvým malým obrázkem Hujera (pana Lohnického). Jsem totiž učitel a občas si mezi kolegy děláme mezi sebou legraci a napodobujeme tuto scénku, když někdo jde pozdě do hodiny. Jinak pokud ji chceš vidět i se zvukem, tak si otevři www.meteleskublesku.cz a tam je mimo jiné také video této scénky. Ale asi ten obrázek máš odtamtud, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...