Přejít na obsah

Zodiac Oceanaire ZO8001


M@chino

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Clovece, ty jsou pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vemes je na sraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vezmu. Jsem ale čerstvě zamilovaný, tak nebudou kolovat, budou ležet na polštářku přede mnou :)

Dobra, velmi rad si je prohlednu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prima, já zase rád kouknu na Eterny.

Jinak abych nebyl OT: díval se na ostatní dříve i dnes vyráběné barevné varianty Oceanarie a podle mého názoru je tato kombinace (8001) tak nějak nejdosp?lejší. Barev ani málo, ani moc. Ostatní modely jsou buď hodně sportovn? volnočasové (oranžády apod), nebo už vyloženě fashion (PVD v kombinaci s výraznou barvou lumi a řemínku...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prima, já zase rád kouknu na Eterny.

Jinak abych nebyl OT: díval se na ostatní dříve i dnes vyráběné barevné varianty Oceanarie a podle mého názoru je tato kombinace (8001) tak nějak nejdosp?lejší. Barev ani málo, ani moc. Ostatní modely jsou buď hodně sportovn? volnočasové (oranžády apod), nebo už vyloženě fashion (PVD v kombinaci s výraznou barvou lumi a řemínku...).

Ne,nedival. Juknu ale, jdu na to. Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal a mas pravdu, ty fashion jsou desny. Ale ty oranzady jsou bozi, nezlob se, je to ma oblibena barva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal a mas pravdu, ty fashion jsou desny. Ale ty oranzady jsou bozi, nezlob se, je to ma oblibena barva.

Ale jo, proti oranžádám nebo jiným sportovně laděným variantám vůbec nic nemám, jen nejsou tak univerzální a alespoň podle mě se hodí spíš pro mladší vysportované pacienty než pro postaršího člena s pupíkem. A pak je ještě úplně spartánská černobílá varianta Zodiac Oceanaire ZO8013, ale těm zas už trochu chybí ty červené detaily, které dávají hodinkám šťávu.

 

Pár dalších fotek. Malý experiment s koňským zadkem od Zrna:

 

post-30813-0-66342500-1421321472.jpg

post-30813-0-02089400-1421321489.jpg

post-30813-0-89053600-1421321507.jpg

post-30813-0-00283700-1421321525.jpg

post-30813-0-18582800-1421321535.jpg

post-30813-0-16416300-1421321544.jpg

post-30813-0-59102400-1421321555.jpg

 

Nechám je na kůži i na dnešní sraz, pak se ale vrátí na origo gumu, která jim sluší nejvíc.

 

post-30813-0-37283600-1421321460.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, uz se tesim a ten remen jim sedne super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vys, ze koukal. Hodne dobry stroje, to pouzdro, je paradni. Diky za pujceni na srazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou vážně super, nevím zda by třeba pro mě byl nositelný tento tvar pouzdra, ale jinak vypadjí opravdu skvěle a moc se těším až je uvidím ve skutečnosti, doufám, že mi je necháš osahat a ozkoušet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ten hnědej řemen je k nim hnusnej. zkusil bych černou kůži s červeným prošitím.

Souhlas, černý by k nim šel nejlíp, ale já mám rád hnědou kůži se všemi jejími přírodními odstíny, černá je nuda. Zodiacy asi stejně zůstanou na gum?, sedí jim nejlíp, to jsem jen zkoušel jeden z mnoha 24mm řemenů, které mám k Revue ;) Problém vidím hlavně ve vysokém a klenutém profilu boku pouzdra mezi nožkami, k tomu se jen tak nějaký řemen nehodí... takže časem spíš dostanou novou origo gumu, která je (na daný cenový segment) skvěle provedená a pohodlná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...