Přejít na obsah

Špek co vás zaujal


Baker

Doporučené příspěvky

Podobné vlákno tady není, přitom je tu spousta fandů čekokoliv. Obsahem by měly být maličkosti či větší věci, které jsou netuctové a něčím vynikají, nápadem, designem, použitím. Pár takových zajímavostí, jsem zaznamenal v jiných vláknech a myslím, že by bylo fajn mít tyhle odkazy pohromadě.

 

Abych jenom neblábolil, tak začnu.

 

BeepEgg? - zdánlivě blbost, ale funguje bezvadně, pro ty, kteří mají radí vajíčka na více způsobů, velmi dobrej tip ;)

Upraveno uživatelem Baker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

FreyWille3.jpg

Zdroj: http://www.cogdziezaile.pl/

 

Podľa väčšiny z vás to bude asi pekne uletené, no pre mňa sú šperkom vecičky od Frey Wille, a raz by som jedným kúskom z ich kolekcie chcel nahradiť svoje gorálky :-)

A tak keď sú tie Viancoce, tak sa priznám. Kľudne si kopnite, priatelia :P

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šperk - skôr taká farebná tuctovka, ale keď sa páčia, v pohode... Edit: Aha, až teraz čítam, že to cheš pre seba...úha...domčeky sú také zlaté :)

 

Zaujal ma v poslednej dobe zlepšovák na získavanie vody kondenzáciou pri bicyklovaní, pri dlhých štrekách. Viac TU

post-6829-0-96731100-1419640008_thumb.jpg

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mě se to líbí, přesně něco takovýho bych potřeboval. Kvůli práci s sebou tahám všude spoustu klíčů, který mi trhají kapsy. Jen je mi nejasný, jak jsou klíče zajištěný proti tomu, aby se samovolně neotáčely, ale přesto šel vždy samostatně podle potřeby lehce jeden zrovna potřebný "vyklopit".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní hodiny s budíkem. Jak jsem je viděl na eBay, musel jsem je koupit.

Každej to okomentuje, jak to uvidí na stole. Navíc je docela sranda to hodit doprostřed místnosti a zabouchnout :-D

 

Umí to:

- hodiny

- alarm

- odpočet 10 vteřin, po kterých to "jako bouchne". Člověk to může zastavit tak, že přestřihne správnej drát - jinak to bouchne rovnou (ale nezkoušel jsem to, nechce se mi furt doplňovat drátky :-D)

 

Lidem, co tohle vymýšlejí, bych dal Nobelovku a jejich práci jim strašně závidím :-DDD

 

(a má to akumulátor nabíjenej z USB, takže to svítí vesele docela dlouho i bez propojení)

post-322-0-10999900-1423051204_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...