Přejít na obsah

Tanovo toulani


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Svatoslav: uz zitra? To je fofr, budu drzet palce. To budou fotky jedna radost ;)

 

Edit: a co jsi mel za telefon do dnesniho dne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano: mám, teda zatím ještě GOCLEVER (Polsko) s prasklým krytem čočky :rolleyes:. Dcera jej měla víc jak dva roky já už také víc jak 2. Už se jej chystám vyměnit dlouho, ale nechce se mi za něj dávat víc jak 10tis. Ten nový by měl mít víc manuálního nastavení, tak uvidím jak se s tím poperu. 

Edit: kvalita fotek asi povyroste, zda budou lepší to nevím. Udělat fotku hodinek na tomto fóru, tak aby zaujala je těžké. -_-   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...  Udělat fotku hodinek na tomto fóru, tak aby zaujala je těžké. -_-   

 

Přesněééé! A je to stále těžší a těžší. Všechno tu už bylo, všichni už všechno viděli... Kolikrát udělám fotku, o které si myslím, že je bombová, a ono nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: poperes, nemam o Tebe strach. Hlavne ten Huawei je jednoduchy na ovladani.

 

 

Svatoslav a Siwi: (Udělat fotku hodinek na tomto fóru, tak aby zaujala je těžké.)

 

Pratele, kamaradi. Chtel bych se s vami podelit o svuj pohled na danou situaci.

Zpocatku jsem se pokousel najit novinky, bomby. Hledal jsem uplne top vlakna-fotky, nejnovejsi prirustky, zmeny, prodeje a nasledne nakupy. Ted?

Kaslu na to, chodim rad jen do urcitych vlaken a na ostatni? Nemam uz tolik casu, slusne receno. Ztrata casu jen.

Vlakna, ktere mam rad napriklad, ale nejak se tam neprezentuji, jsou digitalky. Uz to tam sleduji delsi dobu.

Osobne si myslim, ze zdejsi forum je pekne roztridene a kazdy clen ma nektera vlakna, nebo autory radeji a jine ne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey: asi mas mozna recht, s tou dobou mladosti...

Jinak vyber je snad jeste tezsi, nez u rucickovych hodinek. Bud je to velky, nebo to malo sviti, anebo to zas nemuze plne do vody. Budu koukat a premyslet. Neni kam spechat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey: asi mas mozna recht, s tou dobou mladosti...

Jinak vyber je snad jeste tezsi, nez u rucickovych hodinek. Bud je to velky, nebo to malo sviti, anebo to zas nemuze plne do vody. Budu koukat a premyslet. Neni kam spechat :D

Já bych si určitě digi dokázal vybrat,vlastně i mám jedny, dvoje, nebo troje. Mám už v těch hodinkách čurbec. Určitě by to mohly být Casia GW-M5610-1ER nebo Jungans dělal velice krásné, když jsem kupoval ty svoje Milano Mega Solar, tak jsem se s panem Kardašem o nich bavil. Nic mám jich dost.

Edit: telefon je doma tak uvidím, zatím jsem na něj neměl ani moc času.  :(

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: vlastne jsi se trefil hodne blizko s tema digoskama :)

Ale par malych ale tam je.

Je tam cervena barva a tu ja nerad.

Ma je skoro kazdej tady.

Nejaky vyskomer, kompas a podobne chujovinky bych bral, ale to jde pak nahoru velikost :(

Ale asi jsou nejvic kandidat a jsou paradni vlastne.

Tak vecer mas o zabavu postarano, novy mobil, nove funkce..uceni je muceni :clap:

 

Edit: Jungans, moc paradni, ale pusobi na me, ze jsou krehci konstrukce.

Ty toho nemas plnou kabelku, ale kufr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a všimli jste si, že v digitálních vláknech panuje klid a mír? Nikdo se tam s nikým nehádá a nepoměřuje si pinďoura :D Myslím, že to jsou vlákna skutečných nadšenců, kteří spolu svůj zájem dovedou pokojně sdílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem si toho vsiml Vojto, to se mi libi a tak to ma byt. Ale o to tezsi, je si tam vybrat :D

Zajimave cteni a fotky tam vytvarite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano, ta nová verze už červenou nemá, má modrou a cena je jedlá. Telefon neni problém ja tuto značku měl a tenhle je hodně na pohodu, já myslel spíš foťák Až budu mit chvíli čas tak hodinky nahrhu na hromadu a pošlu ti je na SZ pro srandu.

 

siwi, budu tam muset častěji kouknout. Já nemám žádné specialitky. Jedny Casia ty jsem pujčil, nějaké s krokoměrem a jedny im?čovky. Digitálky neum?m fotit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info, modra je dobra!

Urco, posli to do sz a dame hlavy dohromady kamarade ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jen tak od vody a par dalsich blaznivin

 

Pohled na Libušinu lázeň

post-30673-0-57334200-1518939858_thumb.jpg

A opacnym smerem na zeleznicní most

post-30673-0-79932100-1518939972_thumb.jpg

Decka partakem

post-30673-0-66655500-1518940204_thumb.jpg

V tento den bylo slunce, jak chameleon

post-30673-0-02004000-1518940245_thumb.jpg

Detailni foto prulezu pro osadky lody na nabrezi

post-30673-0-00516800-1518940290_thumb.jpg

Z tehoz dne, tankovat se musi

post-30673-0-88219900-1518940347_thumb.jpg

Pohled na vstupni portal prilehlych domu

post-30673-0-30146800-1518940391_thumb.jpg

D :D

post-30673-0-59577800-1518940465_thumb.jpg

Ulice Masna, hodne pozde v noci. Pohled smerem do ulice Mala Stupartska a castecne je videt kostel Kostel sv. Jakuba Vetsiho.

post-30673-0-70068900-1518940524_thumb.jpg

Foto v obracenem gardu. Ulice Masna ve smeru k ulici Dlouha

post-30673-0-56153500-1518940658_thumb.jpg

Trochu barev na zaver :clap: , vzdyt me znate :D

post-30673-0-50208600-1518940885_thumb.jpg

D a jahody, nic vic, nic mene.

post-30673-0-06350800-1518940949_thumb.jpg

Ze pry maji novy druh jahod..

post-30673-0-72114200-1518941007_thumb.jpg

Za tyden noseni D, +4 vteriny celkem

post-30673-0-69571700-1518941051_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, obema moc dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Osobne si myslim, ze zdejsi forum je pekne roztridene a kazdy clen ma nektera vlakna, nebo autory radeji a jine ne. :D

Velmi dobry postreh. Osobne ale o to radsej semtam strcim nos do (pre mna) neznamych vlakien a vacsinou som moc prijemne prekvapeny :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKUC: jojo jahody, melouny jsou vdecne dekorativni prvky ;)

Diky

 

 

 

ivan_989: ano, fakt je ten, ze je zde spousta zajimavych vlakem. Rad ctu Tve prispevky. Jsou vzdy vedeny ve slusnem tonu a maji takovy prijemny odstin jiste vyrazove vznesenosti i kdyz nekdy treba nesouhlasim. Pekny den preji pane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...