Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Po skoro jedenácti letech tady na fóru se zase postupně vracím od mechaniky ke quartzu a včera jsem pořídil na běžné nošení tyhle Seika. Průměr 40 mm (zdají se velké), tloušťka 6 mm, tah 20/24 mm, safír a hlavně věčný kalendář, takže je to vlastně (dokud nedojde baterka) takové perpetuum mobile.

post-987-0-42088900-1498647247_thumb.jpg

post-987-0-46921300-1498647258_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie Casio HDA-600B-1B sú na dnešnú dobu skôr malé, cca 39mm bez korunky, sklíčko 28mm, lug to lug 41mm.

Aj keď mám labu cca 19,5 -20 cm, navyše oválnu, takže by som mohlo kľudne nosiť aj 60mm hodinky, tak som priaznivec normálnych rozmerov. A nemám problém ani s 37mm PRIMkami, ktoré denne nosím (včera zmokli, takže sa otvorené sušia na poličke, dúfam že prežijú).

Pozeral som aj na G-éčka, ale takú horu plastu by som na ruke nezniesol, a tieto HDA využijem aj pri práci, môžem ich aj požičať deckám.

Navyše tie HDA majú až nečakane pohodlný polyuretánový remienok s veĺkým rozsahom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes mě doma na stole čekal balíček a já tímto svoji vytříbenou kolekci levných seiko potápek rozšiřuji o další kousek.

zkraje roku to byly kinetic pepsi BFK  se kterými jsem stále moc spokojen (bomba festovní hodinky), půlrok nato jsou to tyhle univerzálnějí solary. sám jsem zvědavej jak se sžiju s tímhle pohonem, ale co se týče vzhledu a zpracování, tak super.

dál mě potěšilo:

- X na cifru, který mi nikterak nevadí a navíc mám jistotu, že neležely léta někde ve tmě.

- že vteřinovka jde přesně na indexy.

první dojem tedy pozitivní!

hodil jsem je hned na gumu, nechtělo se mi zdržovat zkracováním náramku..ovšem i ten se mi zdá dostatečně poctivej.

 

post-5667-0-72490400-1499714947_thumb.jpg

 

post-5667-0-65284700-1499714955_thumb.jpg

 

jo - jinak mě trochu popostrčilo nedávné vlákno o nich někde na tady na foru (tímto děkuji), páč jsem měl původně v plánu černý želvy. s nima mám ale pořád problém (zkrátka mě sere jejich vzhled) a nakonec spíš uvítám něco, co nemusím furt štelovat, vzhledem k mé frekvenci střídání hodinek..

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes mě doma na stole čekal balíček a já tímto svoji vytříbenou kolekci levných seiko potápek rozšiřuji o další kousek.

zkraje roku to byly kinetic pepsi BFK  se kterými jsem stále moc spokojen (bomba festovní hodinky), půlrok nato jsou to tyhle univerzálnějí solary. sám jsem zvědavej jak se sžiju s tímhle pohonem, ale co se týče vzhledu a zpracování, tak super.

dál mě potěšilo:

- X na cifru, který mi nikterak nevadí a navíc mám jistotu, že neležely léta někde ve tmě.

- že vteřinovka jde přesně na indexy.

první dojem tedy pozitivní!

hodil jsem je hned na gumu, nechtělo se mi zdržovat zkracováním náramku..ovšem i ten se mi zdá dostatečně poctivej.

 

attachicon.gif20170710_200514res.jpg

 

attachicon.gif20170710_200544res.jpg

 

jo - jinak mě trochu popostrčilo nedávné vlákno o nich někde na tady na foru (tímto děkuji), páč jsem měl původně v plánu černý želvy. s nima mám ale pořád problém (zkrátka mě sere jejich vzhled) a nakonec spíš uvítám něco, co nemusím furt štelovat, vzhledem k mé frekvenci střídání hodinek..

:speak_cool:  Těším se na pořádné fotky. Dlouho jsem nad nima přemýšlel, ale ta luneta mě vždycky odradila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...