Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Jsou krásný, hned bych do nich šel, jen mi vadí, že nemají vteřinovku. Ale asi bych se s tím naučil žít...

Já co začal nosit automaty, tu skákající vteřinovku baterek nemůžu vidět. Takže tyhle bez vteřinové ručky bych určitě upřednostnil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já co začal nosit automaty, tu skákající vteřinovku baterek nemůžu vidět. Takže tyhle bez vteřinové ručky bych určitě upřednostnil. 

 

Tak stačí nasadit Bulovy UHF kde je ručička plynulejší než 99% všech automatů  :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

V rodině se profláklo, že sbírám hodinky (což není pravda! :) ) takže jsem dostal zase dárek. Casio Edifice EF-539D, baterková chrona s modročernou pevnou lunetou, průměr masivních 48mm.

Jsem za ně samozřejmě rád (dárek), jestli se dostanou na ruku, to se uvidí. Nositelná velikost to pro mě ještě je, hodinky se mi i líbí, i když bych si je sám už dnes nekoupil. Ale měl jsem štěstí, hodinky z tržnice mě zatím  míjí :)

 

Mimochodem, přijde mi, že vždycky, když sem něco dávám, tak přede mnou je Omega nebo Breitling :)

post-49331-0-23581700-1509305373_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Moje první dražší hodinky - Tissot T-TREND T035.617.16.051.00.
Nosím je téměř děnně cca 4roky. Nyní vybírám nějaký automaty a kvůli tomu jsem se přihlásil i zde na forum :-)

post-60878-0-85547300-1510653381_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jennda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...