Přejít na obsah

Tak nakonec CCC - Casio - Certina - Citizen


Doporučené příspěvky

Chybí zařadit Patek Philippe (jenom jedno P) a máme z toho neoblíbenou zkratku - pro nás mladíky dříve narozené. :-)

 

Casio Oceanus OCW-S100-1AJF

Casio Oceanus OCW-T150-1AJF

Certina C014.417.44.081.00

Citizen AS4030-59E

 

Tak jsem se snad tady na foru někam posunul (doufám, že v dobrém směru) a chci požádat ještě o nějaké doporučení.

Poprosím spíše připomínky technického směru od zkušenějších harcovníků tady. Dizajnově se asi nejvíce kloním k OCW-S100,

ale nebudou Citizeny trochu technologicky dále ?

Kromě Casia jsem je měl na ruce a vypadají dobře.

 

Cenově asi takto:

Oceanusy z Japonska v ceně cca 600 - 550 $, velmi pravděpodobně by mi je někdo z JP dovezl osobně.

Certinu jsem zde objevil u AD za cenu cca 13000 (50 % sleva).

Citizen tamtéž za 15295, záruka 5 let.

 

Oceanus_OCW_S100_1AJF__21393.1405407525.OCW_T150_1AJF__60867.1405408955.351.281.33869.pngAS4030-59E-2T.jpg

 

Ještě jsem se tady ptal na dýnka u Casia, kdyby někdo věděl odpověď.

Tož děkuji předem za názory a doporučení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me bud prvni Oceanus nebo pak tyhle Certiny:

www.certina.com/collection/gent-quartz/ds-first-ceramic#m=6

Ale ja by se bal toho pvd.

 

Certiny jsem dal do výběru kvůli ceně, kdyby nebyly za 13.000 tak bych o nich neuvažoval. To samé Citizen (tady už je cena 15.000 ale záruka 5 let)

Ale stejně se i většina odpovědí tady kloní k prvním Oceanusům. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to docela rozdílné kousky, ale vzal bych Certinu. Luneta v kombinaci s chronem se dá dobře využít. Casia jsou trochu nuda a dvacku bych za Citizen nedal.

 

 

Na těch Certinách se mi ta luneta líbí i použití si umím představit. Ale je fakt, že ty ostatní mají více muziky za stejný peníz. Casia obecně jsou asi nuda, ale nesouhlasil bych s tím zrovna u těch S100. To se mi právě jeví jako čistý design, moderní, žádné mercedesy, pičičurky na rafikách, etc. Mě se líbí i u jiných věcí,

když vypadají nenápadně, ale je v nich nějaká nadupaná síla. :-) Ty T150 jsou dobré, ale už mi tam tolik nesedí ta římská XII, to bych si představoval na jiném typu hodinek, na kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...