Přejít na obsah

DEPRESE


t2

Doporučené příspěvky

Tyhle by se mi taky moc hodili do sbírky. A oproti těm zlatým Pulsarům se ani nezdaj tak moc drahé. :goof:

někdy je fajn nebýt nechutně bohatý, člověk tak nějak nenakoupí spoustu krámů :D :D  (jako na ruku jednou, na sraz, no a pak jenom na měnění baterek.. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

Těžko říct, vzhledem k tomu, že nikdo nepřihodil, tak se zdá, že ne...třeba je tam dá prodejce znovu za nižší počáteční cenu. Všiml jsem si ale např. praktiky jednoho řeckého prodejce, který prodává převážně vintage digitálky - pokud neprodá, vystaví znovu za ještě vyšší cenu, aby příště mohl zase slevit na cenu původní..no a on se časem někdo většinou chytne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tam jsou zsae. Ale teď to startuje na 175 usd. Tak nevím, přitom i za 199 byly levnější než plastovky... Já nějak nevím, mám nějakou nákupní depresi. A co budík? http://www.ebay.com/itm/CASIO-CGQ-300-COSMO-PHASE-DIGITAL-GRAPHIC-CLOCK-RETRO-VINTAGE-WATCH-/331479953854?pt=ES_Relojes_de_pulsera&hash=item4d2dbeb1be

 

post-673-0-02178500-1424641131_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Za budík bych tyhle prachy já osobně nedal, to bych radši vybral nějaké pěkné hodinky. Nedávno jsem koupil G-shock budík GQ-50 cca za litra, ale pak jsem ho vrátil. Nějak mi připadalo, že jsou to vyhozený peníze. Vytáhl jsem starý dobrý DQ-580, který máme od nového, a který už se za ty léta stal vlastně členem rodiny. Zjistil jsem, že ho mám mnohem radši.

 

 

post-12565-0-53263800-1424641789_thumb.jpg      post-12565-0-76286900-1424641825.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než ty CGW-90 bych doporučoval spíš jiný ocelový verze, a to CGW-500, CGW-501 nebo DW-3400. Ty CGW-90 nemají oproti těm ostatním šroubovací víčko. Všechny tyto Cosmo Phase typy jsou zajímavé tím, že plastová verze CGW-50 se většinou prodává dráž, než ocelovky, což u jiných Casio není, nebo si teď nevybavuju, že by to tak bylo u nějakých jiných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ta cenová anomálie asi pomohla k tomu abych nekoupil ty devadesátky. Je to vůbec zamíchaný. Přesto že jsou kovový tak mají jen 5 bar zatímco plastovky a ostatní mají 100M/10 bar. Naklapávcí dýnko je taky z mého pohledu to nejhorší. Jenže jsou zase nejlevnější... tak co teď s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ta cenová anomálie asi pomohla k tomu abych nekoupil ty devadesátky. Je to vůbec zamíchaný. Přesto že jsou kovový tak mají jen 5 bar zatímco plastovky a ostatní mají 100M/10 bar. Naklapávcí dýnko je taky z mého pohledu to nejhorší. Jenže jsou zase nejlevnější... tak co teď s tim?

 na co řešit rozdíly mezi 5 a 10 ATM když je koupíš ne na denní tvrdou práci, ale na kochání? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

 na co řešit rozdíly mezi 5 a 10 ATM když je koupíš ne na denní tvrdou práci, ale na kochání? :cheers:

 

 

No když při tom kochání hodně slintáš, mohla by se lepší vodotěsnost hodit   :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahlédl jsem tu jméno ebay prodejce georgepapay. Je to ve skutečnosti nějakej Maďar, bral jsem od něj nějaké kalkulátory, je seriosní a má téměř všechny itemy ve vynikajícím stavu, ale neví, co by za to chtěl. Ten mě, pánové, sedřel na kost, krev tekla potokem ... ;)

Ale asi je zbytečné tady vykládat, co je to vášeň a zapálení pro věc, to se na nějakou visačku nehledí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já od něj (georgepapay) kupoval ještě když bydlel v Maďarsku (teď tam má, že je z Anglie). Má to všechno strašně předražený, ale zase některý věci nikde jinde neseženeš. Je v pohodě, ale je pak hroznej, když si mu někdo dovolí dát negativa, to jsem četl v jeho hodnoceních několikrát, jak na každýho takovýho útočí, že je lhář atd...

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...