Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny zdejší,

tak jsem si také udělal radost a nakoupil u sousedů. Líbí se mě nejspíše jednoduchý design ale na druhou stranu určitá nuance. Proto jsem se nakonec rozhodl pro poměrně "čistý" ciferník, s barevně výraznější sekundovou (stopka) ručkou. Na fotce diky focení mobilem zhora působí asi trošku větší než v reálu jsou.

 

Základní charakteristika:

  • vodotěsnost 100m
  • rozměr - průměr 42,4 mm, výška 13,9 mm
  • strojek MU9413 (upravená ETA 7753) upravený rotor, woodpecker neck (jemné ladění) a Three-Quarter Plate
  • rezerva chodu 48 hodin
  • antireflexní safírové sklíčko
  • průhled dýnkem
  • udávaná přesnost 0 až +10s/den

Vyrobeno u sousedů za Krušnými horami. Řemen zatím originál, ale mám objednánu světlejší variantu u jednoho ze zde přítomných mistrů páskařů. Pak bych se pokusil udělat o něco lepší foto zrcadlovkou.

 

Jinak vše nej v novém roce všem...

 

 

post-37129-0-21730900-1420804849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratuluji. Škoda, že se tahle značka zde na fóru neobjevuje častěji. Sám mám zrovna na ruce M-G Terrasport II.

Uvažoval si i o variantě s černým ciferníkem? Osobně bych volil právě černou. Na chronografy moc nejsem, ale tahle řada 29 má velmi hezký pouzdro. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji. Škoda, že se tahle značka zde na fóru neobjevuje častěji. Sám mám zrovna na ruce M-G Terrasport II.

Uvažoval si i o variantě s černým ciferníkem? Osobně bych volil právě černou. Na chronografy moc nejsem, ale tahle řada 29 má velmi hezký pouzdro. 

Díky, no já právě od MG volil primárně bílý ciferník, takže ne. Naopak u jiných značek ve výběru jsem měl i černý. Je to asi jen o pocitu... U černého ciferníku bych měl naopak jasněji u pásku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné, blahopřeju!! Jak se nosí? Máš i origo tah?

Díky, o tahu jsem neuvažoval a objednal. Pak mě to přišlo jednu chvíly škoda, protože řemínek si budu měnit a origo tah mohl být jako varianta. Na druhou stranu, s tahem by to pak byla ještě vetší cihla a nějak jsem dospěl pouze k variantám z kůže či varianty kaučuk nebo cokoli jiného pokud bych s nimi lezl do vody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je vidět, že nejsem sám, komu se to líbí :D , ať slouží ke spokojenosti.

Jo, jsem rád že jsme dva:) Obecně jsem rád za pestrost a každému dle jeho volby. Budu věřit, že doby, kdy jeden určil co je dobré se snad nevrátí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, o tahu jsem neuvažoval a objednal. Pak mě to přišlo jednu chvíly škoda, protože řemínek si budu měnit a origo tah mohl být jako varianta. Na druhou stranu, s tahem by to pak byla ještě vetší cihla a nějak jsem dospěl pouze k variantám z kůže či varianty kaučuk nebo cokoli jiného pokud bych s nimi lezl do vody...

 

postni pak ještě nějaké fotky. díval jsem se na netu a vypadají opravdu super. a podle mě na tahu ještě líp:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Děkuji Otovi za prima komunikaci a dodání na míru udělaného krásného pásku a opasku. Vše sedí jak má, precizní prácička. Děkuji Oto. Slíbil jsem fota, takže alespoň narychlo (berte mojí omluvu) z mobilu. Fotky ze zrcadlovky plánuji udělat, až mě moje drahá choť spolu s dětmi ponechá někdy doma sama (bohužel je to tak častý jev, jaký výrazný a slušný politik c ČR). druhou štací pak může být focení hodinek v prostředí mého rodného mlýna a Mühle tak budou jako doma....

post-37129-0-54448000-1421748994_thumb.jpg

post-37129-0-45615900-1421749000_thumb.jpg

post-37129-0-02787700-1421749054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad to tu nezahltím. Nafotil jsem snad přes deset fotografií, tak je s dovolením vložím. Řemen je handmade by Zrno, díky Oto. Fotografie budou zmenšené a komprimované. Kromě celku budu alespoň doufám schopen vložit i fota detailu.

 

post-37129-0-83550200-1422357945_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...